Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélésnek vannak elő jelei?

Vetélésnek vannak elő jelei?

Figyelt kérdés

Ha valaki el fog vetélni annak van elő jele. Mert barátnőm terhes es azt mondja szokott görcsölni,fáj a hasa es elege fajni szokott.. es azt mondta a bnőmnek egy nő hogy lehet el vetél mert aza "nő" is igy volt. Vagyis a tergeség alatt ez igy szokott lenni hogy görcs.hasfájás?

17 hetes



2019. júl. 7. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik



Van amikor semmi jele

Van amikor vérzés

Van amikor görcs


Enyhe feszülgetés keményedés normális, szedjen magnéziumot1000-1500mg( ne magneB6-ot)



Konzultáljon az orvosával...

Ne hallgasson meg minden rémhírt, riogatást mert megőrül a szülésig..


12. Hét után nem ollyan gyakori a vetélés

2019. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél neki kék dobozos MagneB6-ot. Ha görcsöl, vegyen be nyugodtan belőle - egy nap többször is lehet, de majd a betegtájékoztató megmondja. Kísérd el nőgyógyászhoz is, örülni fog neki.
2019. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék az orvoshoz biztos ami biztos
2019. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tünetem.Sőt a mellem ugyanúgy feszült, ugyanaz a hányinger.. Csak a rutin ultrahangon közölte velem az orvos, hogy meghalt. Senkinek de senkinek nem kívánom.
2019. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!