Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtétem lesz....

Missed ab műtétem lesz. Nagyon félek, pánikolós vagyok?

Figyelt kérdés
Adnak előtte nyugtatót vagy szurit? Orvosnál mindig nagyon magas a vérnyomásom,ha itt is az lesz mit csinálnak vele?
2019. júl. 8. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom a missed abod lesz. Ne aggódj!Nekem is nagyon magas volt a vérnyomásom, mikor beértem a kórházba és megmérték, aztán szépen lement, nagyon normálisak voltak az ápolók, és a doktornő aki felvette az adataimat.A műtőben kezdtem újra félni, aztán nem volt időm mert elaltattak...
2019. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sírva kerültem a műtőbe, nekem azt mondták, adnak nyugtatót, vmit be is fecskendeztek, aztán rögtön altattak is, nem volt idő nagyon pánikolni.
2019. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szörnyű volt lelkileg a műtért, 11 hetesen vesztettük el, ráadásul hidegfront miatt épp "szüléshullám" volt a kórházban. 9re voltam kiírva, és végül du 4kor vittek műtőbe,előtte éjféltől se enni, se.inni nem szabadott, és a várakozástól síkideg voltam. Kaptam elötte nyugtatót, de a műtőben már 180 volt a vérnyomásom, kaptam injekciót, addig nem kezdtek altatni, míg le nem ment, kb 8-10p volt. Mindenki nagyon kedves volt, és empatikus.
2019. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!