Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Három nap múlva lesz missed ab műtétem, de még sosem műtöttek és nagyon félek. A tágításhoz nem kaphatok érzéstelenítőt?

Nincs rá bármilyen mód hogy a tágítás is altatásban/érzéstelenítésben történjen? Nagyon alacsony a fájdalom küszöböm...

máj. 23. 19:09  Privát üzenet  

A válaszok
Ez legalább a negyedik kérdésed

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 23. 19:09 Privát üzenet
Oda ne rohanjak...

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 23. 19:10 Privát üzenet
Nekem a tágitó 24 órát volt fenn a mütét előtt, nem hiszem hogy azt altatásban neked megcsinálják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 23. 19:22 Privát üzenet
Ne parázz,szinte nem is lehet érezni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 23. 19:38 Privát üzenet

Neked milyen volt? Hogy sikerült a műtét? Jól vagy?

Nekem is nemsokára kell mennem, és én is nagyon félek.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 30. 19:15 Privát üzenet
Nekem nem volt tágitás

# 6/6Időpont jún. 7. 22:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Császármetszéskor a gerincbe adjak a erzestelenitőt? Pont a hát közepébe? Az nagyon fáj? Mekkora a tű? Nagyobb mint a rendes inekcios tű? Es hogy agyják be? Oldara kell feküdni?
Nagyon fáj mikor beadják gerincbe az epidurális érzéstelenítőt? Mire figyeljek?
Ti kértetek epidurális érzéstelenítőt? Jó volt, vagy megbántátok?
Császármetszésnél volt akinek nem jól adták be az érzéstelenítőt? Sajnos nekem igen.
Terhesség alatt ki tömetett már fogat? Használnak ilyenkor érzéstelenítőt? Mennyire fáj?
Pénteken missed ab-om lesz (sajnos megállt a fejlődésben a baba). Laminária felhelyezéshez lehet kérni érzéstelenítőt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!