Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki szeret engem ?

Ki szeret engem ?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretlek titeket.🤗

#Szeretlek,szeret hiány,cuki vagy,kis kutya,
2020. jún. 3. 17:41
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Mi a jele annak, hogy szeretsz?
2020. jún. 3. 22:18
 22/30 anonim válasza:

Na, ha szeretsz embereket, azon már el lehet indulni, hogy barátokat szerezz ;)


Csak ne ezzel nyiss, mert egy embernek gyanús vagy kényelmetlen, ha egy idegen azzal lép oda hozzá, hogy szereti őt.


Meg, nehéz előrejutni azzal a kérdéssel, hogy ki szeret téged, mert emberek sokféleképp szeretnek, és nem biztos, hogy mindegyikről tudomásod van.


Sokféle szeretet van. Egy szülő szereti a gyermekét, és egy feleség a férjét, de a két szeretet nem ugyanaz, ahogy megint más a baráti szeretet, vagy a testi szeretet.



Én azt tudom mondani, hogy szeretlek abban az értelemben, hogy szeretném a javadat, hogy minél teljesebb ember lehess, akinek a léte javára válik a környezetének. Viszont kérdés, te tudod-e így szeretni azt az embert, aki te vagy?

2020. jún. 3. 22:43
 23/30 A kérdező kommentje:

De édes vagy utolsó.

Bisztos nagyon bölcs ember vagy.😊

2020. jún. 3. 22:45
 24/30 anonim válasza:
Igen, benne bízhatsz. Ő tényleg igaz keresztény. Már nekem is feltűnt....
2020. jún. 3. 22:47
 25/30 anonim válasza:
Igazat adok Lucinak, ő tényleg igaz keresztény, benne tényleg bízhatsz.
2020. jún. 3. 23:00
 26/30 anonim válasza:

Szerintem ennek a kérdésnek az Emberek vagy Ismerkedés főkategóriákon belül kellene lennie, ezt jeleztem is a moderátorok irányába - nem rosszindulatból.


A kategóriából már arra következtettem, hogy a keresztényi felebaráti szeretetnek a kritikája akar lenni a kérdést.


Egyébként meg nem hiszem, hogy tényleg szeretsz engemet, illetve én se szeretlek tégedet, de nem is gyűlöllek hiszen igazándiból nem ismerlek, nem tudom, hogy ki vagy, hogy nézel ki, mi az érdeklődési köröd stb. Persze az hogy rossz fiatalkorod volt az sajnálatos, ismerős is, nem tudom, hogy most hány éves vagy, milyenek az életkörülményeid, de biztosra veszem, hogy vannak még hozzád hasonló emberek a világon és ha körülnézel akkor megtalálhatod őket, csak nem így a Gyakori kérdéseken.

2020. jún. 5. 10:34
 27/30 A kérdező kommentje:

Igen vannak és alig várom hogy megtalájam őket.

Buddhizmusal kapcsolatban folytatom a tanulmányaimat előtte fizikával ,de rájöttem azóta ,hogy a buddhizmus ad nekem békét és szeretet ezért ezzel szeretnek továbbiakban foglalkozni meg a fizikával,de a fizika inkább csak hobi.

2020. jún. 5. 13:21
 28/30 A kérdező kommentje:

#26

Annyira szerintem nem fontos ez a kategoriás dolog,de rád bízom.

Kívánok neked minden jót szeretete békéséget és csodálatos éveket.😊

2020. jún. 5. 13:23
 29/30 anonim válasza:
Esetleg, a korodat, nemedet megtudhatnánk?
2020. jún. 10. 01:35
 30/30 Anahystor válasza:
Ez valóban nem lenne hátrány! :-)
2020. jún. 10. 06:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!