Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet itt barátokat találni?

Lehet itt barátokat találni?

Figyelt kérdés

Mondok pár tényt magmról:😂

Nèha csak úgy random elkezdek angolul...


Az álmom hogy stewardess legyek ><


Kedvenc kajám(mármint szèpen magyarul ètelem)a paradicsomos,fokhagymás,bazsalikomos spagetti(nyammm)


Pár nap ès 13 vagyok(tök fura h 12 az kevesebbnek tűnik mint a 13 pedig csak egy èv(fogalmazni se tudok))


Sorozatfüggő


Kedvenc énekeseim/bandáim:Billie Eilish,Queen


Borzasztó sokat eszek de mégse hízom😂🤷🏻‍♀️


Ha van kedved írogatni velem akk írj privátba magadról valamiket ès ha úgy van megadom a snapem☺️


2020. jún. 3. 23:45
 1/7 anonim válasza:
Lennék a kecske ha lennél a kés
2020. jún. 4. 00:12
 2/7 anonim válasza:

egyes

egyértelmű, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban

2020. jún. 4. 00:49
 3/7 Deák Dominik 2020 válasza:
Hát amit én szeretnék tőled, az illegális egy 12 évessel, szóval várjunk pár évet a barátkozással :D
2020. jún. 4. 08:35
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak.: pár mondtatból “ítélkezni” grat...
2020. jún. 4. 10:47
 5/7 anonim válasza:

Túl idős vagyok hozzád, úgyhogy barátkozni nem szeretnék, viszont a hízáshoz csak annyit, hogy 22-23 éves koromig én is ilyen voltam, hogy bármennyit zabálhattam következmények nélkül, ugyanúgy megmaradtam kis pálcikaembernek :D Aztán 23 éves korom környékén mégiscsak elkezdett gömbölyödni a hasam, szóval vége lett a jó világnak ebből a szempontból.

Úgyhogy addig élvezd ki ezt a helyzetet :D

2020. jún. 4. 10:49
 6/7 A kérdező kommentje:
5.-ös válaszoló:köszi,szüleim is mondták(modnják) hogy inkább ne egyek annyit de èn nem nagyon foglalkozom vele :D
2020. jún. 4. 10:57
 7/7 anonim válasza:
FBI!!! OPEN UP!!!
2020. jún. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!