Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok ismerősöket,(igaz)...

Hol tudok ismerősöket,(igaz) barátokat találni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy voltam 2 csapat tagja is, de mindkettőt ott hagytam. Az egyik felbomlott, mindenki másfele ment. A másik csapat pedig ilyen vagány és menő belvárosi stílust vettem fel, amihez nem akartam asszisztálni. Tehát nincsnek barátaim, akikkel lógni tudnék, ergo ismerkednés is neccesseb. Csak azért írom, mert kaptam már ilyen tanácsot, hogy majd a barátaim segítenek. Ráadásként itt ez média túlkapás is, ami miatt semmit nem lehet szinte csinálni. Nem tudom, hogyan tudnék értelmes és jófej embereket megismerni, akikkel kölcsönös barátság alakulhatna ki. Még van egy évem a gimnáziumból, tehát még messze a főiskola. Tudnátok konkrét tanácsokat adni?


18 srác



2020. máj. 13. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg sajnos leginkább csak neten tudsz új ismeretségeket szerezni. Akár írhatsz nekem is, ha gondolod. :)

És örülök, hogy volt bátorságod otthagyni a csapatod, akikhez úgy érzed, nem tartozol!


20/l

2020. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen csapatod? Sportcsapat, vagy egy sima haveri társaság? Egyébként én több haveromat elküldtem a francba, önbizalmam nem sok van, de egy minimális önbecsülésem azért van, és leépítettem a mérgező kapcsolatokat.

Egyébként magányos, otthonülő vagyok

20F

2020. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!