Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyen fiú legjobb barátom?

Hogy legyen fiú legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, egy edzésre járunk egy iskolába, 1-2 évvel idősebb, de mindig köszön nekem, msg most is el van törve a kezem, és megkérdezte, hogy mi történt. Na én vele szeretnék nagyon jóba lenni, mert szerintem egy legjobb fiú barát jobban megértene, meg kiállnánk egymásért. Légyszíves normális válaszokat írjatok. És amúgy 9. osztályba járok

2019. nov. 20. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
pont úgy mint egy lánnyal, csak ne indulj el mintha többet akarnák
2019. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akarnál*
2019. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék többet. Csak attól félek, lehet neki gáz hogy 1-2 évvel idősebb. Meg amúgy is barátnőmnek tetszik, slde tagadja, szóval nem vagyok olyan hogy megszerzem azt aki tetszik neki. 😂😂
2019. nov. 20. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted elcsacsogni, hogy te fiú vagy? Vagy lány?
2019. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért lenne neki gáz ha ő idősebb? nekem a legjobb barátom 4 évvel idősebb nálam és ez sosem zavart senkit.
2019. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!