Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy 14 éves lány normális...

Egy 14 éves lány normális hogy egy 40 körüli férfival barátkozik?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömről van szó, mármint a lány. Kb. két-három hete napi 8-10 órát játszik meg beszélget egy 40es férfival.

Lényegtelen honnan tudom, tudom és kész.

Szerintetek szóljak a szüleinek hogy egy apja korú férfival tölti hetek óta az ideje nagy részét?


2020. aug. 8. 20:59
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
nem normális dolog. azt , hogy szólsz, az a te döntésed, de lehet a barátnőd összeveszik miatta, Szülei pedig megköszönik neked.
2020. aug. 8. 21:01
 2/26 anonim válasza:

Nem normalis. Szolhatsz a szuleinek.

En meg 30 se vagyok de mar most sem baratkoznek 14 evessel.

2020. aug. 8. 21:02
 3/26 anonim válasza:

Miért ne lenne normális?

Egyébként mást is tudsz róla a korán kívül?

De tessék, nyugodtan kavard a kakát, látom, ahhoz nagyon értesz.

2020. aug. 8. 22:14
 4/26 anonim válasza:

Törvény szerint akár d*ghatnának is.

A barátkozásban meg pláne nem számít a kor.

De tudom, sokkal jobb lenne, ha inkább drogozna egy vele egykorú sráccal. Mert csak a kor számít. Idióta.

2020. aug. 8. 22:14
 5/26 anonim válasza:
Nem tudom mi a baj a barátkozással. Nyilván egy játékot játszanak közös téma is van .
2020. aug. 8. 22:18
 6/26 A kérdező kommentje:

Gondolom a 3. 4. 5. válaszoló is ilyen 40-es férfi lehet, akik naiv tini csajokra hajtanak. Azért szúrja ennyire a szemüket a kérdés.

Egyébként semmilyen szarkavarásról nincsen szó, egyszerűen csak féltem a lányt.

Ugyanis el nem tudom képzelni hogy milyen témája lehet egy felnőtt 40 éves férfival napi 10 órában.

Gondolom nem kell bemutatni mennyi szexuális ragadozó tevékenykedik a neten. Plusz amelyik felnőtt férfinek ennyi ideje van egy 14 évesre, az azért kicsit gyanús nekem.

2020. aug. 8. 22:46
 7/26 anonim válasza:
és te ezt honnan tudod? játszani meg bárkivel lehet tök mindegy milyen korú. amúgy elég bonyolult mmorpg-k vannak nemhogy 8 róát de 24-t lehet róluk beszélgetni. Nem tudod miylen a gamer lét látom.
2020. aug. 8. 23:04
 8/26 anonim válasza:
Én is kerültem már hasonló szituációba. Videojatekon belül osszeismerkedtem egy férfival. 10 év korkülönbség volt köztünk. Mikrofont jatekon belül nem használok, nem beszéltünk. Mivel nagyon jó csapattársak voltunk, és egyikünk se feltételezte volna, hogy ekkora a korkülönbség köztünk. Interneten is elkezdtünk beszélni semleges dolgokrol, természetesen felvetődött, hogy hany eves vagyok. Ezután hál istennek abbamaradt a beszélgetésünk. Nem történt semmi olyan aminek nem kellett volna, szimplán nem láttam értelmét hogy tartsam vele a kapcsolatot, és ő se keresett a továbbiakban (néha még szoktunk játszani) Igazából a probléma okozója ilyen esetben, hogy bár a beleegyezési korhatár szerint bármit csinálhatnak, eltérő vilagszemleletuk, és alapvető érdeklődési körük nem teszi lehetővé, hogy ilyen sokáig tartson a kapcsolatuk, és barátság alakuljon ki köztük. Kivétel ha a lány érettebb a koránál, bár erre csekély esély van, mivel akkor se ennyi idos férfiakkal kéne neki beszélgetni. Ugyanazt tudom mondani mint az előttem írók, a te döntésed hogy szólsz e szüleinek, bár a lány lehetséges megharagszik rád, te mégiscsak jobban ismered mint mi. /L
2020. aug. 9. 00:27
 9/26 anonim válasza:

Teljesen jogos, hogy félted őt, a kiscsaj még nagyon fiatal és itt most nagyon nagy hangsúly van a korkülönbségen. Fogalmam sincs hogy miről beszél a 3as meg 4es válaszoló tiszta zizi.

3as, a szarkavarás az nem ilyen:)

4es, barátkozasban nagyon is számít a kor, mert a 2 félnek nem ugyanazok az igényei, te hülye xdd


Most képzeljétek el, ha minden tini ilyen naiv lenne mint az emlitett válaszolók, akkor mennyi kihasználás, zaklatás, pofáraesés lenne a világban.. vagyishát mégtöbb. Ébresztőő!


Kérdező, szólj a szüleinek, vagy legalábbis tegyél valamit, mert ez így nincs rendben, a pali bárki lehet, a fiatalok pedig befolyásolhatóak. Cselekdj!

2020. aug. 9. 01:33
 10/26 A kérdező kommentje:

#7 level 120-as Steam fiókom van 500+ játékkal, én ne tudnám mi az a gémer lét? Hagyjuk is.

Egyébként délután 4 óta folyamatosan fent vannak Discord-on, és még most hajnali 2:45-kor is ketten onlineak a privát voice szobájukban.

Szóval lassan 12 órán át beszél egy 13 éves (szeptemberben lesz 14) lány egy 40 éves férfival.

Ennek semmi köze a játék kibeszélésekhez, főleg hogy semmi rpg játékkal nem is játszanak.

Tényleg féltésből fogant meg bennem ez a kérdés. Nem akarok neki rosszat, de féltem hogy ez a férfi rá fogja venni (vagy már rá is vette) olyan dolgokra amit meg fog bánni.

Szüleit egyébként nem ismerem személyesen, csak facebook-on keresztül tudnék rájuk írni.

2020. aug. 9. 02:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!