Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy 14 éves lány normális...

Egy 14 éves lány normális hogy egy 40 körüli férfival barátkozik?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömről van szó, mármint a lány. Kb. két-három hete napi 8-10 órát játszik meg beszélget egy 40es férfival.

Lényegtelen honnan tudom, tudom és kész.

Szerintetek szóljak a szüleinek hogy egy apja korú férfival tölti hetek óta az ideje nagy részét?


2020. aug. 8. 20:59
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Virtuális világban a személyiség fontos nem a kor. Ne irigykedj.
2020. aug. 9. 04:34
 12/26 anonim válasza:

Szólj a szüleinek(írj rájuk)!

Mielött valami olyat csinál amit nagyon megfog bánni!

2020. aug. 9. 06:01
 13/26 anonim válasza:
nem igazán frankó ez a dolog
2020. aug. 9. 06:56
 14/26 anonim válasza:
Valószinüleg már ott tart a dolog hogy közösen fedezik fel a fiatal lány testét.
2020. aug. 9. 07:07
 15/26 anonim válasza:
Kérlek beszélgess el az ismerősöddel! Első körben én ezt tenném. Hátha megtudod miért beszélget ez a kislány egy 40-es férfivel. Ha úgy érzed ez nem helyes nyugodtan szólj a szülőknek. Nem baj ha ebből sértődés v. kis harag származik. A félelmedet megértem.
2020. aug. 9. 08:06
 16/26 anonim válasza:
de ha nem a játékról beszélnek akkor mit keresneka discordon? mehetnének chatelni is.
2020. aug. 9. 09:12
 17/26 anonim válasza:
Nagyon szeret itt mindenki beleugatni a másik életébe... Szánalom.
2020. aug. 9. 14:10
 18/26 anonim válasza:

Nem a barátkozással van baj, hanem a körülményekkel. Ha több, mint 5 év a korkülönbség, és legalább egyikük kiskorú, az esetben csak úgy korrekt a barátkozás, hogy a nagykorú előbb megismerkedik a kiskorú szüleivel, utóbbiak meg eldöntik, mit engednek. A gyermeknevelés felelősség! Akinek még nincs gyermeke, és nem is pedagógus, képzelje magát a szülők helyébe...


Ha a feltételek adottak, akkor barátkozni kortalanul lehet. Más kérdés, hogy lány és férfi esetén félreérthető lehet, ahhoz a lány szüleivel nagyon jóba kell lenni, hogy ne értsék félre...


Ha ilyen esetben a szexuális csábítás bármely gyanúja felmerülhet, (és ilyen esetben általában jogosan felmerül), akkor az műár nem puszta barátkozás, ergo más szabályok vonatkoznak rá: hagyja békén a lányt. Épp elég, ha fantáziál róla, abba nem szólhat bele senki. De ne is beszélgessen vele, hacsak nem rég összejár a lány szüleivel.


Voltam már olyan helyzetben, hogy haverom rám bízta a gyerekét, mikor kisgyermek, mikor pedig kamasz volt képben. Nincs ebben semmi rossz, ha ez egy beszélgetés, barátság. De így, ismeretlenül...?? Kivágnám a pasas mint mijákost kakkantani...

2020. aug. 10. 02:27
 19/26 anonim válasza:

Még annyit kommentálnék, hogy természetesen kivétel erősíti a szabályt: ha egy kiskorú kérdést ír ki neten, arra egy idősebb is válaszolhat, még sokszor kompetensebb az idősebb válasza, segítségnyújtása, adott esetben; így semmi rossz nincs abban, sőt... Csak a teljesség kedvéért teszem ezt hozzá, bár e kiegészítésem nem tartozik szervesen a kérdéshez. Szoktam középkorú férfiként válaszolni a gyakorin, amire tudok, és 16 éves kortól lehet ide regisztrálni, tehát 16-17 éveseknek is válaszolok, miért ne.


A szándék, és a körülmény tehát, ami nagyon lényeges.

Ismeretlenül nyomulni több, mint 5 év korkülönbséggel úgy, hogy legalább az egyik kiskorú, na az több, mint gáz... Az már kockázatos lehet, a kiskorúra nézve.

2020. aug. 10. 02:43
 20/26 anonim válasza:

"Ismeretlenül nyomulni több, mint 5 év korkülönbséggel úgy, hogy legalább az egyik kiskorú, na az több, mint gáz... Az már kockázatos lehet, a kiskorúra nézve.


"

ez már túlzott paranoia. HA tényleg át akarni verni a lányt nem 40-nek mondaná magát. Ha már kezdetektől elárulta a korát kizárt hogy ártani akarna neki. főleg ha csak neten tartják a kapcsolatot.

2020. aug. 10. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!