Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy 14 éves lány normális...

Egy 14 éves lány normális hogy egy 40 körüli férfival barátkozik?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömről van szó, mármint a lány. Kb. két-három hete napi 8-10 órát játszik meg beszélget egy 40es férfival.

Lényegtelen honnan tudom, tudom és kész.

Szerintetek szóljak a szüleinek hogy egy apja korú férfival tölti hetek óta az ideje nagy részét?


2020. aug. 8. 20:59
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
ezt az 5éves marhaságot hagyjuk már. A barátság kortalan. Vannak témák pl sport játék amikről bármelyik korosztály 12 + tud beszélni.
2020. aug. 10. 09:19
 22/26 anonim válasza:

És te mégis honnan veszed hogy a 40 éves csávó csak barátkozni akar a kiscsajjal? Tán belelátsz a fejébe?:o

Tökjó hogy leírtál 1-2 dolgot,amit megvitathat 2 teljesen más korosztályú ember, de a normális barátság egyáltalán nem itt kezdődik:)

2020. aug. 10. 11:23
 23/26 anonim válasza:

Teljesen egyetértek a 19es válaszolóval

20as: ez nem túlzott paranoia😂

Mindegy hogy az igazi korát mondja-e vagy se, neten bárki beadhat bármit. Attól még hogy 40et mondott, nem 100% hogy ne lenne hátsószándéka. Meg mit csinálnának ketten ha találkoznának? Elmennek jászótérre? Jézus.. apja is lehetne a csávó


Kérdező, a kiscsaj látott már róla képet, igaz? Az lehet észhez térítené

2020. aug. 10. 11:28
 24/26 anonim válasza:
Beszélgetnének a játékról mondjuk. Szerintetek mindenki csak dugni akar?
2020. aug. 10. 11:53
 25/26 anonim válasza:

Tudod, van egy olyan mondás, hogy jobb félni mint megijedni. És szép dolog, hogy a Kérdező félti a lányt, nehogy valami nagyon rossz történjen. Mert ha a pali csúnyán pofáraejti a lányt, vagy kihasználja,akkor ez nagyon megmaradhat a kislányban.. és ezt akarja a Kérdező megelőzni

Szép dolog az optimizmus, ezt elismerem, meghogy gondoljuk a legjobbakat, de most itt egy full idegen középkorú palirol van szó.. mégis honnan tudod mit akar

2020. aug. 10. 12:00
 26/26 anonim válasza:

Nem mindennapi. De ha nem találkoznak akkor "mindegy". Egy 14 éves lány nem kislány, tini, tudja hol a határ. Most gondolj bele ha a szülei szóba hozzák hogy tudják ( főleg ha említenek) az kínos lesz, és meg is utálhat (érthető)


A mai fiatalok ( mintha én nem tizenéves lennék 😂) között valaki korán kezdi. De kétlem hogy elmenne odáig a lány.


Jó dolog ha aggódsz valakiért, de megkérdezted a lányt ( ha jól értelmeztem ő az ismerősöd) hogy miért beszél vele? Lehet szépen is kérdezni.


Szerintem neki mindegy amíg lehet a férfival normálisan beszélni, játszani addig okés.


A férfi részéről lehet ez is az oka de az már kevésbé érthető.

2020. aug. 13. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!