Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy 7 hónapja tartó...

Van egy 7 hónapja tartó kapcsolatom. 21 év korkülönbség van köztünk (ő az idősebb). Barátom nem engedi, erős nemtetszését fejezi ki, hogy az eddigi barátnőmmel tartom a kapcsolatot. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bulizni szeretnék vele de úgy, hogy ő is velünk van és barátnőm barátja. Borzasztó féltékeny. Mit tegyek szerintetek.

Szeretem nem akarom elveszíteni de hiányzik a kizökkenes is. Egyébként a barátom egy nagyon fiatalos természetű és nem tudom hova rakni most ezt a viselkedését.



2020. okt. 10. 22:54
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok erős maradok és nem adok erre több esélyt.

Jól mondják a nagyok "az ember a saját bőrén tanul"

2020. dec. 31. 15:45
 32/39 anonim válasza:

Szia!


Próbálkozott azóta?

Netán visszaengedted?

2021. jan. 21. 17:52
 33/39 A kérdező kommentje:

32#szia

Igen de újra vége és érzem ez végleg vége.

2021. febr. 15. 22:11
 34/39 anonim válasza:
32-es vagyok. Lesz még egy pár békülés, aztán idovel rájössz, fölöslegesen pazaroltad el az időt - persze, ha mindez igaz :)
2021. febr. 16. 05:10
 35/39 anonim válasza:
Az már eleve káprázatos, hogy leírtuk neki előre, nem érdekelte, megtapasztalta, mégis hagyja ismétlődni. Kérdező, ha már esetleg megunod önmagadat, hogy miért engeded folyton vissza, akkor légyszi kezdjél pszichoterápiát, mert ezt fogod csinálni egész életedben, ha nem jössz ki azokból a blokkokból, amiért egyáltalán belemész ilyen kapcsolatokba.
2021. febr. 16. 10:00
 36/39 A kérdező kommentje:

35/35

Nem lépek vissza és igazad van 💖❤️Köszönöm

2021. febr. 17. 23:19
 37/39 anonim válasza:
na és azóta mi lett?
2021. szept. 10. 18:56
 38/39 A kérdező kommentje:

Szia, kerülöm ahogy csak lehet.

Semmi Kontakt.

Teljesen másképp tekintek rá.


Sokat segítettek köszönöm.

2021. szept. 18. 04:51
 39/39 anonim válasza:

Ezt hívják nárcisztikus szadizásnak.


Dr. Ramani a youtubeon beszél erről.


Így büntet a nárcisztikus gyermeki én.


Sajnos ezek az emberek így lettek kisgyerekként a traumákkal, magukra hagyottsággal, bántalmazással huzalozva, és kilencvenkilenc százalékban így is maradnak.


Hiába a biológiai képesség a gyermeknemzésre, ahhoz idő, figyelem, egêszséges szülő is kell.


Brutálisan gallyra ment az emberiség ezen a téren.


Nárcizmus, borderline, szociopata, mind mind egy társadalom tünetei, ami embertelenül bànik emberrel, állattal, természettel és a maradék természeti népekkel.


Igazából oriási gond van, ez az ember csak a jéghegy csúcsa.


Gabor Mate beszél a legjobban erről a trauma témáról, fridi podcastjében is volt mostanában vendég.

2022. aug. 7. 09:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!