Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan változtassak az életeme...

Hogyan változtassak az életemen?baratszerzes stb

Figyelt kérdés
Nah kezdjük azzal hogy ez nem onsajnaltatas, egyáltalán nem érzem hogy uu de rossz helyzetben vagyok, szimplán pár ötletet vagy egy kis segítséget szeretnék kérni:)) Mivel le lennék tiltva, 1 évvel fiatalabb vagyok mint Millie Bobby Brown XDDD ja és lány. Úgy érzem elég unalmas az életem. Tudom hogy rengeteg időm van valtoztatni deee azért mégis annyira nem.Ki akarok használni minden apró alkalmat az életemben ami egyelőre nem lehetseges. Maradjunk annyiban a barátaim eléggé toxikusak de nincs másokkal lognom. Van pár igaz de Úgy érzem felesleges vagyok nekik, és már a gimi miatt új tökéletes barátaik vannak én meg el vagyok felejtve...Rohadt unalmasak a minden napjaim egész nap unatkozom.Neha írok nekik hogy naa menjünk vhova és 10bol 7 szer az van hogy jaaaaj majd máskor bocsi nincs kedvem. Közbe ők is csak telefonoznak meg ilyenek...Ha vagyunk is valahol akkor is csak szarabbul érzem magam utána , teljesen leszivjuk egymasbol a pozitivitast. Kizárni meg nem lehet őket mert full magányos nem akarok lenni ráadásul suliba és koliba találkozunk. Senki nem követi ezt az elj a mának, élvezd az életet elvet, mindenkinek ugyanolyan unalmasak és negatívak a mindennapjai. Valószínűleg suli után külföldre lelépek egyetemre tapasztalni akkor csak könnyebb lesz ismerkedni XDD addig mit tegyek? Debreceni vagyok. Az is gond hogy a témáink se egyeznek. Teljesen kulonbozunk.Annyira jó lenne egy igazi összetartó friendgroup tagja lenni "Alt"emberekkel itt debbe hol tudok ismerkedni? 13 és 18 között kb. Előre is nagyon köszönöm a valaszokat:))

2020. nov. 1. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
jaa azt lefelejtettem teljesen elfogadó vagyok. Bármilyen lmbtq, alt ember jöhet akinek hasonlít a világnézete
2020. nov. 1. 20:01
 2/4 anonim válasza:

szerintem nem sok esélyed van ilyesmire...a legtöbb ember a korosztályodban rohadtul szürke, mert ez a társadalmi elvárás.


igazából te még jobb helyzetben is vagy azzal, hogy legalább vannak viszonylag normális, elviselhető emberek körülötted, mert mások még olyan szinten szorongnak amiatt, hogy az "átlagos" emberekkel legszivesebben nem is állnak szóba.


szóval tarts ki, aztán a külföld szerintem egy jó ötlet. a magyar emberek csak mérgezik egymást, mást nem tudnak.

2020. nov. 1. 20:07
 3/4 anonim válasza:
Gondoltam írhatnánk, de 20 vagyok, szóval kiestem. :( Mondanám, hogy járkálj el helyekre és ismerkedj, de ezekben a koronás időkben inkább ne. :/
2020. nov. 1. 20:48
 4/4 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, ha van kedved beszélhetünk, 16 éves fiú vagyok
2021. jan. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!