Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám többszörösen megcsalta...

Anyám többszörösen megcsalta a pasiját. Hogyan változtassam meg? Botrányos dolgokat tett évekig, már nem tudok anyaként felnézni rá.

Figyelt kérdés

A pasija sem lehet normális, mert tud arról, hogy anyám megcsalta őt többször. Annyira undorodom tőle, nem akarom, hogy egy anya ilyen legyen.

Azért csalja, mert a pasi dühös volt rá, megmondta, hogy ne veszekedjenek és még ilyen hasonló idióta kifogásokat keresett mindig. 5 napra elment anyám egy férfival egy lakásba. Anyum barátja persze, hogy visszafogadta ezek után is. Még fizetnie sem kell neki semmiért. Nem tisztel anyám senkit.

Amikor anyum részeg (kb majdnem minden nap), akkor előfordult, hogy engem leribizett mamám előtt, pedig nem beszélgetek egy fiúval sem. Egy exem van, de csak azért feküdtem le vele, mert szerettem, de kihasznált, szóval dobtam. Ennyi, amiért így beszél néha velem.

Külföldön él, de oda fogok nem sokára költözni csak nem vele fogok lakni. Nem akarom, hogy részegen vagy kurafikkal feljöjjön titokba a lakásomba. Ez csak egy verzió, hogy mi történhet majd, de szerintem nem állok messze a valóságtól. Ha nem adnám neki oda a kulcsomat, akkor megint én lennék a rossz és érzelmileg zsarolna. Egy gyors tréning kellene neki csak nem hiszem, hogy hatásos lenne. Ennek ellenére inkább kiírom magamból és hátha lesz valami jó tanács idősebbektől.



2020. okt. 29. 17:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Ön elmebeteg?
2020. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is undorodnék egy ilyen anyától.
2020. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Jó tanács.

Hát ha felnőtté ne foglalkozz vele mit mond, csinál stb...

Éld a saját életed a saját elvárásaidnak megfelelően.

Barátot választhat az ember de családot nem...

A feleségem tudna mesélni vele miket megcsinált az anyja tinikorában az eredmény, hogy kB 2x beszélnek neten egymással...

Meg sem akarja látogatni se semmi.

De ha kérdezem azt mondja boldog így.

2020. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy nem változtathatod meg.

Magadat tarthatod tőle távol, ahogy sokan mások is teszik a hasonlóan "építő jellegű"

kapcsolataikkal.

2020. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
1# abszolút. Mutassak papírt róla? (irónia)
2020. okt. 29. 18:39
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Felnőtt vagy. Éld a saját életed. A 3-as nagyon jó válasz. Ha külföldön él te mi a bánatos rossebnek mész utána? Maradj itthon a seggeden, és találd meg a helyed, ne foglalkozz más életével.
2020. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem nála fogok élni. Itt, ahol élek (falu körzet) nem nyitottak a lehetőségeim. Mozdulni akarok valamerre. Ha nem lesz jó ott anyum közelében, akkor másik városba megyek, de abban az országban maradnék.
2020. okt. 29. 19:07
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Rinya hiszti. Csak azt lehet erzelmileg zsarolni aki hagyja magat. Nem adsz neki kulcsot, nem engeded be es kesz. Jaaa, ahoz mar nagy lánynak/fiunak kene lenni. Te nem vagy az.
2020. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

"Külföldön él, de oda fogok nem sokára költözni csak nem vele fogok lakni."


Akkor ne konkrétan abba a városba menj. Ja és ne is mondj neki erről semmit. Ne is tudja,hogy mész te is.


Am.nagyon undorító a viselkedése.

2020. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem játszom felnőttet, ha erre célzol. Most lépek bele a felnőtt életbe, ha így jobban hangzik. Magam fogok mindent fizetni, ott kezdek először dolgozni.

Nem mondtam, hogy engedni fogok az érzelmi zsarolásnak csak, hogy erre is fel kell készülni. Rinya, rinya, mivel 0 baráti körrel nem tudok tanácsot kapni. Ha nem tetszik a rinyázás a gyik-en, akkor nagyon rossz oldalon töltöd az időd. :)

2020. okt. 29. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!