Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kezdem azt hinni, hogy gond...

Kezdem azt hinni, hogy gond van velem. Vannak hozzám hasonló emberek? Ti ezt hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Gimis lány vagyok, és néha szörnyen egyedül és magányosan érzem magam, főleg hétvégente. Van egy pár barátnőm, akikkel tényleg bármit meg tudok beszélni, viszont ők sajnos kollégisták, így csak hétköznap tudunk találkozni. Mikor találkozunk, akkor is általában elmegyünk kajálni, moziba, vásárolni, ilyenek. Viszont mostanában annyira azt érzem, hogy kimaradok dolgokból, ha ezt így folytatom. Hétvégente 1-1 nap lenne kedvem beülni valahova, és hajnalig beszélgetni, esetleg még ritkábban elmenni bulizni. Nem gyakran, mondjuk havonta egyszer. Ahogy hallom a korosztályom ilyenekről beszélni, méginkább felerősödik bennem ez az érzés.

Az osztályommal nem vagyok túl jóba. Sok emberrel szoktam beszélgetni, a suliba nincs is gond, de velük nem csinálunk semmit, suli után már nem is beszelünk.

Akik ilyen helyzetben voltatok, hogy oldottátok ezt meg? Új barátokat kerestetek?

(Tudom hogy most nem nagyon lehet eljárni sehová, a vírus után gondoltam én is.)

18/L


2020. nov. 7. 20:07
 1/9 anonim válasza:
Neten barátkoztam. Volt ami sokáig megmaradt, sőt egy a párom lett. Sokkal jobb embereket lehet megismerni mint a suliban.
2020. nov. 7. 20:17
 2/9 anonim válasza:

Sehogy nem tudtam megoldani (motiváló válasz lvl: above god).

Sajnos semmilyen téren nem voltak lehetőségeim, hogy élményeket szerezzek. Isten háta mögötti gimi, a világ legundorítóbb osztályközössége, a városban konkrétan semmi lehetőség nem volt.

Szóval, átvészeltem, kockultam.

Nagyon megérte, mondhatom...



Menjetek szórakozzatok, csináljatok közös programokat, mert nagyon bántani fog később, hogy nem éltél. És ezt nem úgy értem, hogy 3 csík kokain reggelente és minden hétvégén detoxig bulizzatok. Beszéljétek meg, hogy alkalmanként nálad alszanak (ha lehetséges), vagy esetleg te menj be a koliba hétvégén (ha lehet). De ha velük vagy jóban, akkor ne "cseréld le" őket.

2020. nov. 7. 20:18
 3/9 anonim válasza:

szar ezt írni, de bele kell törődni és értékeld, amid van.

új emberek megismerése is leginkább időpazarlás, mert az emberek 99%-a ugyanígy fog viselkedni. ameddig érdekükben áll, addig foglalkoznak veled, de ha épp nincs hozzá kedvük, akkor le se szarnak. van az az 1%, aki nem ilyen, de abból mire megtalálsz valakit, már rég belefáradtál...vagy még az is opció ilyenkor, hogy valami más tulajdonságával meg nem értessz egyet.


én ismertem több ilyen embert. nem fényezném magam, de én akiket a barátaimnak mondok, azokkal bármikor szivesen foglalkozok.

volt egy csaj kb. 1 éve, hasonló helyzetben, mint te. viszont azon kiakadt, hogy én néha megemlítem Istent, mert hogy ő mélyen katolikus és ez szerinte Istenkáromlás...most ez egy sarkos baromság, de biztosan van mindenkinek olyan dolog az elvárásai között, amit esetlegesen pont nem fog teljesíteni az az 1%-ba tartozó ember.

2020. nov. 7. 20:19
 4/9 anonim válasza:
Én sosem voltam bulizós, sem túl népszerű, barátaim sem voltak. Beletörődtem a magányba, ennél többet nem tudok tenni.
2020. nov. 7. 20:20
 5/9 anonim válasza:

#3, nem akarom látatlanban megítélni a csajt, de ő egyszer sem mondja, hogy jaj Istenem?

Mert ha igen, akkor nem mély katolikus/hívő, hanem képmutató.

(De nem bántani akarom ezzel, ő tudja, neki mi fér bele, meg nem tudjuk, milyen kontextusban említed Istent, ami nem mindegy, ha valaki hívő).

2020. nov. 7. 20:27
 6/9 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is. Igen, kerestem a lehetőségét annak, hogy új emberi kapcsolatokat tudjak kialakítani, volt ami sikerült is, de sokakkal viszont nem lett semmi komoly kapocs köztünk. Már kinőttem a bulizós, pörgős korszakból, így a lehetőségeim is egyre fogyatkoznak, így lassan marad a beletörődés a helyzetbe: végül csak egyedül maradok.
2020. nov. 7. 20:29
 7/9 anonim válasza:
sajnos arra már nem emlékszek, mi is volt a konkrét dolog, amin kiakadt, de valami nagyon lightos volt.
2020. nov. 7. 20:36
 8/9 anonim válasza:
Engem elkezdett motiválni a pénz: meggazdagodok és bepótolom. Nincs még semmi veszve. Addig ez a sok magányos ember miért nem barátkozik itt? Rám írhattok, én válaszolok mindenkinek estefelé. (általában akkor jövök fel gyakrabban.)
2020. nov. 8. 14:04
 9/9 anonim válasza:

8-as ez egy jó taktika, ha a jövőben erre lesz igény :D márpedig nem hinném, hogy sokat változik a jövő. az emberek nagyrésze csak lehúz és gátol abban, hogy megvalósítsd az álmokat.


ha viszont elérsz valamit, főleg anyagilag, akkor nagyon hirtelen elég sok ember szeretne a kedvedben járni majd. te meg majd válogathatsz :D

2020. nov. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!