Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
van egy férfi akivel nem rég ismerkedtem meg online és nagyon tetszik,odáigvagyok érte és nagyon szimpatikus és én is neki.Elkezdtünk bezsélgetni de idáig nem sokat beszéltünk.és szeretnék hozzá közelebb kerülni olyan értelemben hogy szeretném a beszélgetésinket jobban elmélyiteni,szeretném jobban meg ismerni stb De nem tudom hogy kezdjek neki vagy mit kérdezzek tölle
2020. dec. 2. 13:14
 1/1 anonim válasza:

Lassú lépésekkel kérdezz kicsit mélyebb kérdéseket, és mondj közben te is magadról dolgokat, hogy lássa hogy te megbíznál benne.

De ha tényleg annyira odavagytok egymásért ahogy azt írtad az elején, nem hiszem hogy nagy gond lehet, kérdezz tőle valamit ami tényleg érdekel.

2020. dec. 2. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!