Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Látássérült, vak, gyengénlátó...

Látássérült, vak, gyengénlátó fiú férfi (kb 28 év fölötti) levelezne, barátkozna egy nem vak, sokoldalú, sok minden iránt érdeklődő nővel?

Figyelt kérdés
vak, gyengénlátó

2021. febr. 25. 21:01
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Akinek nem sikerül értelmeznie,segítek:A kérdező egy sokoldalú nő,akinek egészséges a szeme,és olyan 28 éven feletti férfit keres akinek szemproblémája van.

Az hogy miért,számomra is rejtély,bár hátsó sejtésem van,de nem írom le,mert nem akarom megbántani a kérdezőt,mivel tévedhetek is.

2021. febr. 26. 01:32
 12/37 anonim válasza:
Igen írj, nekem is van betegségem!😪
2021. febr. 26. 04:42
 13/37 anonim válasza:
#11, de lehet forditva is ertelmezni, mint kijeletes, hogy o ferfi es novel levelezne, csak ugye muszaj odatenni a kerdojelet a vegere, kulonben nem engedi kiirni a kerdest.
2021. febr. 26. 07:42
 14/37 anonim válasza:

"A vakok is el tudják olvasni a válaszokat, mégpedig képernyőolvasóval. Kicsit utánanézhetnél a dolgoknak mielőtt hülyeséget írsz."


És hogyan írja ki a kérdést??!

2021. febr. 26. 11:15
 15/37 anonim válasza:
#14 Az emberek jó része ki tud írni kérdést anélkül, hogy az ujjait nézné, ne legyél már ennyire elveszett! Iratkozz be egy "tízujjas gépelés" tanfolyamra és neked is menni fog.
2021. febr. 26. 14:43
 16/37 anonim válasza:
13.:Úgy is értelmezhető,ezért írtam le helyesen,hogy ne legyen keveredés.És nem férfi,hanem nő és férfit keres,mivel nem írná oda ha férfi lenne hogy kb. 28 fölötti,mivel mindenki tudja hogy önmaga hány éves.
2021. febr. 26. 18:32
 17/37 anonim válasza:
Kedves Kérdező,légy szíves írd le pontosan a kérdésed! Igy nehezen kapsz értékelhető választ!
2021. febr. 27. 14:41
 18/37 anonim válasza:

Jaj hogy mennyi értelmes ember van...

A vakok tudnak válaszokat olvasni, válaszolni, kérdést kiírni, és ahhoz kommentelni. De akár még facebookozni vagy instázni is.

Egyébként kérdező, biztos hogy hamar találnál vak partnert, mert szinte minden vak látó társat szeretne. Hogy itt az oldalon mennyi esélyed van, azt nem tudom. Vannak itt az oldalon vakok, mint például én is, deee hogy pont olyan valakit találsz-e, akit szeretnél, az elég necces... mert ahhoz meg kevesen vagyunk ahogy én észrevettem

2021. febr. 27. 17:01
 19/37 anonim válasza:

18-as, többen inkább a kérdést nem értjük. Vak férfi keres látó társat, vagy fordítva...

Nekem is vannak vak ismerőseim, Ők is inkább látó társat szeretnének. Számomra ez a verzió logikus kérdésként, és mivel a gyk csak kérdést enged feltenni kötelező volt a kérdőjel a végére. Igy viszont akár fordítva is értelmezhető, ami igen kirívóan ritka eset lenne (mármint látó nő keres vak társat).

2021. febr. 27. 17:07
 20/37 anonim válasza:

Nekem úgy jött le a kérdésből (bármilyen fura is) hogy egy nő keres vak barátot/párt. Persze a másik lehetőség is szóba jöhet, de én így értelmeztem

18-as vagyok

2021. febr. 27. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!