Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt huszon X...

Éreztétek már azt huszon X évesen, hogy rettentően unalmas az életetek?

Figyelt kérdés
1 éve kezdtem el dolgozni, egyetem után. Azóta azt érzem, hogy minden napom ugyan olyan..dolgozok, hazajövök, vacsorázunk a barátommal, leviszem a kutyát, TV és alvás. Hétvégén leginkább csak sorozatozunk vagy néha elmegyünk sétálni. Igazából az én barátaim a suli végeztével teljesen elkoptak, nem is lenne kivel programokat szervezni. Valószínűleg azért viselem ennyire rosszul ezt, mert mindig is imádtam pörögni, minden hétvégét telezsúfolni programokkal.. úgy érzem nekem mindig a sulik voltak azok a helyek ahol meg tudtam találni a saját kis társaságomat. A munkahelyemen alig beszélünk az irodában, mindenki el van havazva. Félek, hogy ezután már mindig ilyen lesz..ilyen monoton és szürke. Éreztetek már ilyet? Ha igen, akkor végül megoldódott?
2021. márc. 6. 19:23
 1/9 Hogyisvanez2.0 válasza:

Ez a való világ!

Majd megszokod, ha nincs mákod a pasid majd elhagy, és majd egyedül tolod ugyan ezt.

Ha kifejezetten balszerencsésen alakul, akkor még közben lesz egy gyereked is, akit nevelhetsz majd egyedül

2021. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan ezt érzem. Vágynék a társaságra, szellemi élvezetekre, néha csak úgy beülni valahová, kicsit elfelejteni a mindennapokat, de semmi.
2021. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hogyisvanez2.0 válasza:

Hát úgy látszik sokan vagyunk így, én spec még egyedül is élek...

Nem az igazi..

26/F

2021. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Megoldódott, 3-4 napot dolgozom csak hetente, utazunk, bulizunk, bandázunk továbbra is (amíg lehetett). Tehát nem változott semmi iskola után, sőt még jobb lett, mert mindenkinek van pénze.
2021. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress valami elfoglaltságot. Én motorozok, ha jó az idő elmegyek egy karikára hétköznap is, hétvégén akár 100 kilométereket. Rossz időben meg marad a szerelés.
2021. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem valami cél kell az életedbe. Mármint valami elég nagy ahhoz, hogy elhavazzon, de nem túl nagy, hogy ne tud szem elöl veszíteni. Lehet ez egy nyelv tanulás, főzés, rajzolás, könyvírás, valami új sport stb.


A legjobb, ha barátoddal találtok valamit pl elmentek táncolni vagy együtt megtanultok búvárkodni. Nagy világ, csak sokszor megfeledkezik róla az ember, mivel Mo. ez a standard.


A gyermekvállalással óvatosan. Manapság 80 év az átlag életkor. Nem biztos, hogy már huszonévesen ezzel kell "megtölteni" a napokat. Sok ilyen fiatal anyukat ismerek állandóan csak gyerekről beszél, már-már nagyobb részét képezi személyiségének mint önmaga.

2021. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És ezek az emberek itt felettem(nem mind) nem bírják elfogadni,hogy ami körülöttük van,az a saját felelősségük,és maguknak köszönhetnek mindent. Majd felháborodnak. De így van. Rájuk nem érdemes figyelni,ha házasságról van szó. Azokra kell,akiknek sikerült,és boldogok,ha arra vagy kíváncsi,hogy hogyan kell jól csinálni. :)

A körülmények okozatok,és nem okok. Ez tény. Ha a véletlenre bízod az életed,az olyan is lesz. Minden rajtad múlik.

Kérdező,ha jót akarsz,akkor tanulj amennyit csak tudsz. Ne csak IQ legyen,hanem EQ is. Mi érdekel téged?

2021. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Mondjuk azokra sem biztos, hogy figyelni kell, akik anélkül ítélnek el másokat, hogy tudnák, miért nem sikerült nekik az élet...
2021. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Nincs annyi olyan ember,akinek a fülébe nem jutottak el hasonló infók. Csak jobb nem meghallani.
2021. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!