Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem akarok élni. Akit szerette...

Nem akarok élni. Akit szerettem, emlarták. Semmit nem tudok róla. Egyedül maradtam. Hogy tudom elfelejteni 8 év után?

Figyelt kérdés
Közös barátunk hergelte ellenem.Még a számát is megváltoztatta.Hazugsággal,rágalmazással, ellenem forditották.Nem tudok nélküle élni!Depressziós,és Pánikbeteg lettem.Egy éve eltünt,semmit nem tudok róla.Azt mondta neki a volt barátnöm,féltékenységből,hogy legyen velem semleges!Hogy múlhatna el,hogy meg akarjak halni,miattuk?

2017. nov. 28. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretett volna igazán, nem lehetett volna elmarni.

Fogadd el, hogy vége.

És ne attól tedd függővé az életed, hogy valaki éppen melletted van-e vagy sem.

Függő vagy. Kapcsolat vagy társfüggő. Menjél orvoshoz.

2017. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Járok orvoshoz,de ezt még nem mertem neki elmondani!
2017. nov. 28. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nyugodtan elmondhatod neki.

Biztosan van ennek a túlzott ragaszkodásnak valami oka.

De nem normális egy emberre kivetíteni minden érzésedet.

Az orvos biztosan tud majd segíteni. Meg eleve hatékonyabb a kezelés, ha mindent elmondasz és az orvos jobban átlátja a helyzetedet.

2017. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legrosszabb,hogy olyanok szúrtak hátba,és tapostak belém,akikért az életemet adtam volna.Igy csak az egészségem,meg az életem ment gallyra.
2017. nov. 28. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és ne akarj ártani magadnak, különösen olyan emberek miatt, akik miatt ilyen lelkiállapotba jutottál. Nem érdemlik meg, hogy szenvedj miattuk. Fel kell állnod a padlóról, minden apró kis jó dologba belekapaszkodni és sikeresen ki fogsz jönni ebből a lelki válságból! Sok sikert.
2017. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FalledAngel ***** válasza:

Ne add fel semmiképp sem az életed! Ezt én is átéltem csak én a szüleimmel! A volt párom ellenük fordított én meg csont szerelmes voltam és nem láttam az igazságot csak vakon követtem Őt. Van kiút, nekem is volt, Neked is van!

Ha feladod, akkor Ők nyertek! A fájdalom, amit érzel az a túlzott kötődés miatt van, amihez hozzáadódik az árulás érzése, hogy a legbizalmasabbak árultak el. 8 év baromira hosszú idő teljesen megértelek.


Aki ennyire elárul, annak nincs keresnivalója az életedben, annak nem jár megbocsájtás! Maradj talpon, hogy erősebben állhass majd fel. Meríts abból erőt, hogy vannak, akiknek FONTOS vagy, ha butaságot csinálsz, akkor ezeket az embereket veszed semmibe!


Ha beszélgetni szeretnél kérlek írj nyugodtan privátot.

2017. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is volt egy lány, akibe igazán szerelmes voltam és neki is tetszettem 1-2 randira elmentünk (16 voltam ő 15), majd egyik napról a másikra teljesen megszakadt vele a kapcsolatom.


Ez egy nagyon hosszú és bonyolult törtények, de a végkifejlet az volt, hogy azt hitte, hogy a legjobb barátnőjéra próbálta ráhajtani és kb 1 órás veszekedés után vége lett mindennek.


Azóta eltelt 4 év, most 20 évesen az egyetemista létemre is amikor eszembe jut elszomorodom és azon gondolkozik milyen lenne az életem ha az az 2-3 személy akik részesei voltak a történetnek nem árultak volna el és nem történt volna 1 félre érhető dolog....


Szerintem 80 éves koromban is ezen fogok agyalni, még akkor is ha újból megtaláltam "életem szerelmét"....


Lépj tovább és ne gondolkozz a multon.

2017. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!