Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni? (a személyiségemről lent)

Figyelt kérdés

A nemet és a kort felszínesnek érzem, inkább írok magamról.


- Sok fajta zenei műfajt szeretek, mint pl. a pop, kpop, hiphopo, indie, de jazz és komolyzene is jöhet.

- Nem vagyok túl tanult, de igyekszem.

- Az az életcélom, hogy meggazdagodjak, jó életet élhessek.

- Jelenleg munkanélküli vagyok, de fiverren próbálkozom kitartóan.

- Érdekel a tudomány. Számomra a legérdekesebb része az orvostudomány, persze csak olvasok róla, de attól még érdekel.

- Korai húszas vagyok.

- Minden korosztállyal szívesen beszélgetek, és bármilyen neművel. Elfogadó vagyok azzal a témával kapcsolatban is, ami a nemiséghez kapcsolódik, de sokan nem elfogadóak. :)

- Kicsit nehéz érdekesen kezdeményezni, ezért örülök, ha valaki kezdeményez, de ha írsz egy kommentet, mindenképp írok. (Igaz, nem most, most megyek majd aludni.)


Nem tudom mit írhatnék még, nem érzem magam túl érdekesnek, főleg így a covid idején, amikor menni sem tudok sehova. Ha egy minimális szimpátiát is érzel, írj nyugodtan.


(Légyszi szélsőséges utálkozók, vagy szexuális témákra partnert keresők ne írjanak. Köszi a megértést)



2021. máj. 3. 01:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igyekszel, próbálkozol, hogyan?
2021. máj. 3. 05:59
 2/13 anonim válasza:
Korod?
2021. máj. 3. 08:01
 3/13 anonim válasza:
Ilyen 28-26 lehetsz
2021. máj. 3. 08:02
 4/13 anonim válasza:
IQ -
2021. máj. 3. 08:05
 5/13 anonim válasza:
Ha lány vagy, nekem írhatsz, ha gondolod.
2021. máj. 3. 08:19
 6/13 anonim válasza:
Beszélgethetünk, lehetőleg a hosszútávút preferálnám.
2021. máj. 3. 09:27
 7/13 anonim válasza:
Fiú
2021. máj. 3. 09:29
 8/13 anonim válasza:
Írhatsz nyugodtan
2021. máj. 3. 11:05
 9/13 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
2021. máj. 3. 11:19
 10/13 anonim válasza:

Nekem lehet írni. :)

20/L

2021. máj. 3. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!