Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt ISTJ személyiségtípusú...

Van itt ISTJ személyiségtípusú ember, aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

INTJ vagyok. Az egyik legjobb barátom ISTJ, és a különbözőségeinkről beszélgettünk. Mélyebben is értjük a funkciókat, de nem szükséges hogy az értse, akivel beszélgetek. Én nagyon túlgondolom a dolgokat, néha beleőrülök a sok gondolataimba és a döntésekbe, míg ő teljesen higgadt, alig gondolkodik, csak kitűz valamit és végrehajtja, kiegyensúlyozott ember. Másik ISTJ akivel beszéltem ezelőtt, olyan volt, hogy felírta reggel egy lapra hogy mit fog aznap csinálni, és pontosan végigcsinálta, dolgozott 10-12 órán át, élvezettel.


Szóval, ilyen hétköznapi dolgokról szeretnék beszélgetni, kérdezném arról, hogy éli az életét, az én meglátásaimról tennék fel kérdéseket, mit gondol róluk. Nyugodtan jelezzen kommentben vagy privátban.



2021. jún. 27. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Jééé, én is ismerem az MBTI-t! :)
Egy szomorú INFP vagyok, aki erre járt. :(
Ezek a betűk! Mik ezek? Nem tudom használni a googlet!!! :@
Rossz dolog kategorizálni az embereket!!!!!! :@ Mindenki hagyja abba!! :@
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek veled erről ha gondolod. 22f az vagyok amúgy.
2021. jún. 27. 13:21
 2/12 anonim válasza:
INTJ vagyok én is
2021. jún. 27. 13:52
 3/12 Noren1989 válasza:
Szerintem több INTJ-t talàlsz itt, mint ISTJ-t.
2021. jún. 27. 14:56
 4/12 anonim válasza:

Ott a probléma, hogy az átlag magas Si-használó azt hiszi, hogy az MBTI is olyan elszállt, ezoterikus hülyeség, mint a horoszkóp, - ISFJ anyának is ez volt a reakciója szó szerint - ezért nem fognak olyan számban jelentkezni, mint ahogy előfordulnak az oldalon.

MBTI-s csoportokban is alig van ISTJ, ISFJ, ESFJ és ESTJ épp ezért. Aminek nincs gyakorlati, kézzel fogható haszna, az humbug nekik.

2021. jún. 27. 17:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudok róla. Pont ma néztem egy csatornát, ami nagyon tudományos alapokat ad az MBTi-nek, és fogható, érthető leírásokat adnak róluk, és nagyon sok S-es személy beleásta magát emiatt. A barátomnak is átadtam a funkciók működését, és azt, hogy az MBTI miért hiteles a számomra szubjektív szemléletből elemezve. Ő nagyon fogékony volt rá, bár ő már régóta ismer, és számára nem furák a dolgaim.
2021. jún. 27. 17:16
 6/12 anonim válasza:
Már elég rég szórakoztam ezzel a teszttel, én elvileg ESTP vagyok, ez a típus érdekel valakit?😂
2021. jún. 27. 19:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem érdekel, rád írtam.
2021. jún. 27. 19:10
 8/12 anonim válasza:

"Olyan volt, hogy felírta reggel egy lapra hogy mit fog aznap csinálni, és pontosan végigcsinálta, dolgozott 10-12 órán át, élvezettel."


Még a hideg is kirázott, ahogy belegondoltam. 😂

Amúgy az utolsóra szavaztam. :) Tényleg címkék alapján próbálsz ismerkedni?


Egy ENFP 🙃

2021. jún. 28. 08:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. jún. 28. 12:59
 10/12 anonim válasza:

Ez nem címke, hanem egy irányvonal a személyiségre vonatkozóan, de az a jó, hogy ezen lehet változtatni. Én azért szeretem, mert rájöttem a teszt után, hogy nem végzetes hiba, hogy halogatok, hanem ugyan a személyiségem része, és tudok rajta változtatni. Amúgy a legjobb barátnőm egy ISFJ, és mindig érdekli, ha elkezdek az MBTI-ról beszélni, szoktam neki mesélni, tehát van kivétel a magas Si-vel rendelkezők közül is.

- ENFP

2021. jún. 28. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!