Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt ISTJ személyiségtípusú...

Van itt ISTJ személyiségtípusú ember, aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

INTJ vagyok. Az egyik legjobb barátom ISTJ, és a különbözőségeinkről beszélgettünk. Mélyebben is értjük a funkciókat, de nem szükséges hogy az értse, akivel beszélgetek. Én nagyon túlgondolom a dolgokat, néha beleőrülök a sok gondolataimba és a döntésekbe, míg ő teljesen higgadt, alig gondolkodik, csak kitűz valamit és végrehajtja, kiegyensúlyozott ember. Másik ISTJ akivel beszéltem ezelőtt, olyan volt, hogy felírta reggel egy lapra hogy mit fog aznap csinálni, és pontosan végigcsinálta, dolgozott 10-12 órán át, élvezettel.


Szóval, ilyen hétköznapi dolgokról szeretnék beszélgetni, kérdezném arról, hogy éli az életét, az én meglátásaimról tennék fel kérdéseket, mit gondol róluk. Nyugodtan jelezzen kommentben vagy privátban.



2021. jún. 27. 13:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
Írj nyugodtan :)
2021. jún. 30. 17:00
 12/12 anonim válasza:

Van :D

20F ISTJ-T

2021. júl. 26. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!