Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ebben az esetben lenne kedve...

Ebben az esetben lenne kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés
Egy rövid ismertetőt írnék magamról: 17 éves vagyok és lány. Jelenleg tanuló.Barátkozás céljából ismerkednék tehát nem kapcsolat. Szabadidőmben leginkább filmeket sorozatokat nézek, illetve könyveket olvasok. Korábban 4 évet küzdősportoltam ez most egy ideje abba maradt a kialakúlt járvány helyzet miatt. Szeretek túrázni, utazni, szabadban lenni,vásárolni, zenét hallgatni. Több műfajt is kedvelek de legfőképpen rock. Valamint állatbarát is vagyok. Kedves, empatikus, megbízható, megértő embernek nevezném magam. Szeretem a dolgokat mihamarabb letisztázni, nem vagyok híve az 1-2 napos beszélgetéseknek csak is a komoly célból való barátkozás érdekel. Ami főként számítana ha az adott ember környékemen élne és korban hozzám illő, legyenek közös érdeklődéseink. Jól megértsük egymást. Én hajdú-biharban élek így a legoptimálisabb dolog lenne ha itt élne akivel barátkozom. Ezek alapján szimpatikusnak találsz írj bátran! További szép napot ellenkező esetben estét!
2021. júl. 27. 15:21
 1/5 anonim válasza:
Én is Hajdú-Biharban lakok. Sok közös van bennünk ;)
2021. júl. 27. 15:53
 2/5 anonim válasza:
Ha barátkozni akarsz akkor ne kacsintgass már xd
2021. júl. 27. 17:51
 3/5 anonim válasza:
21 vagyok és pest megyei, szóval nem tudom mennyire felelek meg az elvárásaidnak. Ha gondolod,írj. :D
2021. júl. 29. 20:12
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nem maradt nagyon barátom, illetve akik voltak, nem voltak igazak. Az utóbbi időben csak sodródok az árral. Jó volna valakivel beszélgetni.
2021. júl. 30. 12:02
 5/5 anonim válasza:
*én is 17 éves vagyok
2021. júl. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!