Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék mely és igaz...

Hogyan tudnék mely és igaz emberi kapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés

(El se hiszem, hogy itt várok választ a kérdésemre és az is lehet, hogy egyedül én küzdök ezzel a problémával.)

Évek teltek el úgy az életemből, hogy mérgező emberi kapcsolataim voltak, amiket sikerült felszámolnom szerencsére. Utána próbáltam új barátokat keresni, de ezek 1.) Vagy felszineske voltak és kár is volt rájuk időt és energiát pocsékolni 2.) Vagy fiú volt és más szándékai voltak 3.) vagy már majdnem elhittem, hogy végre van egy igaz barátom, de aztán szült, vagy kapcsolata lett, én meg a feledésbe merültem számára.


Fél éve mondogatom magamnak, hogy egyedül is lehet boldog az ember. De mikor azon kapom magam, hogy nem szólt hozzám egész nap senki, maximum a tescoban a pénztáros (bár ha az önkiszolgáló kasszát választom, még az se) akkor azért esténként elszomorodom.


Kicsit tartok tőle, hogy olyan régóta vagyok magam, hogy minden magányom ellenére képtelen lennék kapcsolódni egy másik emberhez,mert megszoktam ezt az állapotot.



24/L



2021. aug. 5. 15:02
1 2
 11/12 anonim válasza:

24 évesen és az oly régóta nem igazán kompatibilisek.

Fiatal vagy és ilyenkor könnyebb emberi kapcsolatokat építeni.

Pasiktól sem kell félni mert bár sokan ezt gondolják hogy csak szex és más semmi nem működhet. Van több női barátom is akikkel mélyebb a kapcsolatom és nem nem akartam megfektetni őket.

Érdekes mert mindkettő esetben ugyan ott dolgoztunk. Innen az ismeretség. Jártunk bulizni, meg fogtam a hajukat hányás közben a nő -i wc -ben :D. Élet széjjel fújt minket de tartom velük a kapcsolatot... Nagyon jó mikor valamelyikükkel össze tudok futni és ebédelünk egyet. Mindenki mondogatta hogy na miért nem tudod. ÉS igen biztosan megkaphattam volna őket, de az csak kegyelemből lett volna. Barátságuk fontosabb volt nekem mindig.


Szóval légy nyitottabb :)

2021. aug. 9. 11:18
 12/12 anonim válasza:

Teljesen normális amit érzel.

Én is 24 vagyok, az elmúlt 7 évben szinte csak a családommal beszélek és szinte ki sem mozdulok, otthonról dolgozom.

A saját döntésem volt ez, elegem volt az egyoldalú barátságokból, azokból akik csak az érdeket nézik és kihasználnak, akiknek nem is számítok.

Nincs semmi baj, a magány nem az emberek hiányából fakad, hanem abból hogy nincs olyan, akivel megoszthatnád amit szeretsz/érdekel és igazán számítanál neki.

Ha segít, nyugodtan írhatsz bármiről :)

2021. aug. 15. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!