Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol barátkozzak?

Hol barátkozzak?

Figyelt kérdés
Szolnok környékén élő diák vagyok, szóval valahol itt szeretnék új embereket megismerni csak nem tudom nagyon hol lehetne

2021. okt. 30. 20:08
 1/6 anonim válasza:
A legjobb helyre írtad ki a kérdést.
2021. okt. 30. 20:13
 2/6 anonim válasza:

#1


Így van, itt a legkönnyebb tiltani, ignorálni, megfeledkezni az érdeklődőkről. Csupa jó dolgot lehet mondani az itteni ismerkedésekről.

2021. okt. 30. 20:22
 3/6 anonim válasza:
#2: Ennél már csak az a jobb, ha átmentek mondjuk Messengerre, vagy már a találkozást tervezitek, aztán úgy tiltanak le téged szó nélkül, egyik pillanatról a másikra, vagy hirtelen eltűnnek. Csak nem értem, akkor minek kell beetetni a másikat.
2021. okt. 31. 10:29
 4/6 anonim válasza:

😀

Mik az erdeklődési területeid?

Kit keresel, fiút, lányt?

2021. okt. 31. 10:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek már annyira olyan hobbijaim amik lekötnének, talán különböző művészetek, filmek amik érdekelnek még, de igazándiból nyitott vagyok. Az sem számít most nekem, hogy lánnyal vagy fiúval ismerkedem.
2021. okt. 31. 16:45
 6/6 anonim válasza:
Arra gondoltál, hogy sportolsz? Én fiú vagyok és nagyon szeretek birkózni és pont fiú edző társakat keresek.
2022. szept. 1. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!