Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol barátkozzak nyíregyházi...

Hol barátkozzak nyíregyházi lányként?

Figyelt kérdés
Néztem már hasonló kérdéseket, de mindig csak ezeket a válaszokat kapják: suli, buli, új hobbi. Esetleg valami más ötlet?

2021. febr. 22. 16:30
 1/7 anonim válasza:
Neten. Ehhez légy nyitott az utazásra (persze a leendő barát is legyen), mert ha nem korlátozod le magad, sokkal kedvesebb embereket meg tudsz ismerni, mint csak helyben. Saját tapasztalat.
2021. febr. 22. 16:42
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Én igaz, messzebb vagyok, de szívesen megismernélek. :) Szeretek utazni, szóval esetleg ebből kevesebb probléma lenne a későbbiekben :D

2021. febr. 22. 16:57
 3/7 anonim válasza:
Szia, van kedved privátban beszélgetni?
2021. febr. 22. 17:31
 4/7 Hogyisvanez2.0 válasza:
Szia 26 éves Nyíregyházi srác vagyok, ha van kedved, megismerkedhetünk :)
2021. febr. 22. 19:21
 5/7 anonim válasza:

Te inkább sehol..

16 éves a kérdező elmondása szerint és van barátja de barátkozna..

Na még mit nem.. na meg naív is..

Kérdezel tole vmit es nem valaszol.. azt irja idegeneknek nem ad magarol felszines infot se, hat akkor hogy s mint baratkozna?


Felhasznalo neve :


DO04


Ne írjon neki senki !

2021. márc. 11. 14:54
 6/7 A kérdező kommentje:

5. válaszoló!

A kérdésemben azt írtam, hogy barátkoznék. Pont azért szeretnék csak barátkozni, mert van barátom.

Te pedig egyből azzal kezdtél, hogy adjam meg a telefonszámomat, és mondjam meg melyik iskolába járok :D erre még jó, hogy nem válaszolok így elsőre.

És szerintem egyértelműen leírtam a kérdésemben, hogy barátkozni szeretnék, te pedig nem ilyen szándékkal írtál rám, majd mikor közöltem, hogy van barátom, még neked állt feljebb, és megkértél, hogy hozzalak össze egy barátnőmmel, majd amikor erre nem válaszoltam, elkezdtél sértegetni. Gondolkozz már el :D

2021. márc. 11. 15:01
 7/7 anonim válasza:
Nálam is aktuális kérdés..én is Nyíregyi vagyok, de itt mindenki márka szerint barátkozik..ha nincs ilyen meg olyan táskád kiközösítenek akkor már nem is vagyok jó. De amúgy itt is bárkivel össze lehet ismerkedni vagy facebookon. Vagy pl bármilyen csoportos kirándulásokon is lehet. 24/L
2021. máj. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!