Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak össze vele ?

Hogyan barátkozzak össze vele ?

Figyelt kérdés
Elősször is leszögezném, hogy fiú vagyok. Új osztályban vagyok, ahol már az osztály egy részét ismerem, és barái viszonyban vagyunk. Eddig kevés fiú barátom volt. Van egy fiú az osztályban, aki szerintem kedves, és normálisnak tűnik az átlaghoz képest. Eddig csak alig beszéltem vele, pár szót élőben, messengeren pedig pár mondatot. Gondoltam, hogy elhívom csgozni, bár még nem vagyok a játékban annyira jó,szóval lehet beégetem magam. Szerintetek írjak rá hogy:Szia, hogy vagy ? Vagy mit csináljak ? Mert szimpazikus de nem tudom hogy kezdjem :c. Várom a tanácsaitokat, amiket előrre is köszönök, és ha elírtam, vagy rosszul írtam valamit azért bocsánat.

2020. dec. 30. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Csak légy önmagad és menj oda hozzá vagy írj rá h szimpi és h lenne kedve barátkozni ;)
2020. dec. 30. 19:25
 2/3 anonim válasza:

Én csak írnám:

“Szia, van-e kedved Csgozni?” aztán meg jöhet a többi duma pl az osztály csajairól stb.. 🙃

2021. jan. 2. 23:35
 3/3 anonim válasza:
Srácnak mi a neve?
2021. jan. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!