Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy barátkozzak össze vele?

Hogy barátkozzak össze vele?

Figyelt kérdés
Középiskola első éve óta van egy személy akit nagyon szimpatikusnak találok, és szívesen megismerném viszont ugye bár ő fiú. Én pedig hát hogy is mondjam, nem vagyok az a tipikus szép lány bár sokan mondták hogy nem látom magam reálisan.(de ez nem fontos) tehát semmi önbizalmam nincs, meg tényleg nem hinném hogy szimpatikus lennék neki.. egy csomó gyönyörű szép osztálytársamat követi az instagrammon, lehet hogy kihasználna hogy össze ismerkedjen velük.. de nem tudom nem vagyok előítéletes nekem ő tényleg szimpatikus csak attól felek hogy nevetségesnek találna és nem merek lépni. Mit tennétek a helyemben? Köszönöm szépen előre is a válaszokat és mindenkinek szép napot! x :)
2021. máj. 15. 17:45
 1/2 anonim válasza:

Ha egy suliba jártok, akkor szerintem eléggé adott a lehetőség az ismerkedéshez. Próbáld meg kideríteni, mik érdeklik őt, mit szeret csinálni és ha valami olyan dolgot meg tudsz ragadni témának, úgy elég jó esély van rá, hogy szívesen megismerne téged. Hátha kiderul, hogy van bennetek valami közös.


Egyébként szerintem tényleg nehéz ez a helyzet, hogy lányként szeretnél célt érni nála, én is ugyanígy vagyok egy fiúval, eddig sikertelenül. Még az is jó ötlet, ha megfigyeled, a barátai miről beszélnek vele, és te is próbálsz valami hasonló témát találni "beugrónak".


Ha pedig arra használna téged, hogy valaki mással összejöjjön, akkor meg nem érdemel meg.

2021. máj. 16. 10:14
 2/2 anonim válasza:

Fiúként sem könnyű, ha nem vagy vonzó... Ez szerintem ez nem 'nem' függő. Egyszerűen a szép lányok és a helyes fiúk azt kapnak meg, akit akarnak, a selejt meg csak álmodozhat róla. xdc

Tudom, hogy ez nem a legjobb hozzáállás, de cáfolj rá!:/

Egyébként nem tudok tanácsot adni a problémádra, bocsi.

2021. máj. 17. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!