Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan és hol barátkozzak?

Hogyan és hol barátkozzak?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és úgy érzem nem tudok barátkozni. Nagyon szerettem volna lány barátokat, de nagyon visszahúzódó vagyok és csendes természetű és a ismerkedésben sem vagyok túl tapasztalt és valahogy sosem alakult ki tartós barátság. Nagyon örömmel vennék pár tanácsot!

27/N



2021. jan. 6. 23:27
 1/6 anonim válasza:
Ne legyél csöndes, akkor könnyebben fog menni.
2021. jan. 6. 23:32
 2/6 anonim válasza:
Interneten a legkönnyebb!
2021. jan. 6. 23:52
 3/6 anonim válasza:

van valami oka annak, h csendes vagy?

elsőnek próbálj kicsit megnyílni és ne félj, próbálkozz

esetleg munkahelyeden, helyeken ahova szeretsz járni vagy itt az interneten:)

2021. jan. 7. 08:32
 4/6 anonim válasza:
Rendezhetünk egy találkozót. ;) 16f
2021. jan. 7. 12:00
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ha visszahúzódóbb vagy, kezdő lépésnek sokat segíthet az internet, én is így kezdtem. Így több időd van kitalálni, mit mondj, nem fagysz le, és a többi.

Kell viszont egy kis bátorság, merj mesélni magadról dolgokat. Nyilván nem a legbelsőbb titkaid, de próbáld elhinni, hogy érdekelni fogja a másikat, amit mondasz. Merd megosztani a gondolataidat.

Ha ez nem megy még, kezdésnek megteszi az is, ha kérdezgeted a partnert. Kérdezni nem olyan nehéz. Próbálj kitalálni mindig valamit, ami felől érdeklődhetsz. Mellette persze reflektálj is a partner gondolataira.

2021. jan. 8. 18:08
 6/6 anonim válasza:
Ha visszahúzódó vagy akkor inkább a nettes ismerkedést ajánlom ,bár ott elég sok buktató van .Igazából egy személyes kontaktus jobban jönne neked, feloldana, és talán egy idő után jobban is menne a barátkozás.Sajnos erre is igaz az hogy gyakorolni kell hogy rutinosabb legyél.Először csak mondjuk heti egy találkát tűz ki magadnak célul és utánavizsgáld meg az érzéseidet milyen volt. Ezek az érzések segítenek a további találkozó kielemezésében.
2021. febr. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!