Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni bármilyen témában?? (Kivétel a, hogy szereted,mikor csináltad?? és társai) Szóval értelmes beszélgetésre lenne igénye itt valakinek egy 43 éves nővel?? Nem társkeresési céllal.

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 12:57
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hello.


Nekem van kedvem beszélgetni.

Negyvenes pasi vagyok.


Szeretek olvasni, szeretem a természetet.

Filmeket nézni.

2021. nov. 12. 13:12
 2/13 anonim válasza:
Pedig engem érdekelne, mikor csináltad. Már ha egyáltalán szoktad csinálni. De azt gondolom, hogy 43 éves nőként nagy az esély, hogy tudsz csinálni palacsintát, és szereted is. Sajnos az enyém vagy túl vastag lesz, vagy túl vékony, vagy kilyukad, vagy leég, vagy csomós lesz.
2021. nov. 12. 15:23
 3/13 A kérdező kommentje:

2 -es

Sok türelmet és odafigyelést igényel. És sokat kell gyakorolni. De még így is előfordulhat, hogy rossz alapanyag miatt nem sikerül

2021. nov. 12. 15:29
 4/13 anonim válasza:
BL 55 ös lisztet használtam, még próbálkoztam azzal is, hogy leszitáltam, de hát nem jött jól még sosem össze:D Türelmem nincs sok:D Meg elvileg a palacsinta az egy gyorsan összedobható étel:D
2021. nov. 12. 15:35
 5/13 anonim válasza:
Az esti órában (20h. fele) lehetséges lenne? Nemsoká lesz egy képzésem, utána szabad lennék. Komolyan érdekelne a beszélgetés!
2021. nov. 12. 16:27
 6/13 anonim válasza:
Nekem, lenne kedvem beszélgetni.
2021. nov. 12. 20:58
 7/13 anonim válasza:
Ami érdekes, évek alatt sok emberrel, nővel beszélgettem már. Mindig ügyeltem, ne legyen szexuális célzás sem. Még is pár hét után, minden nő rátért a témára:)))
2021. nov. 14. 14:29
 8/13 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetnék, ha gondolod, írj. :)
2021. nov. 16. 21:05
 9/13 anonim válasza:

7-es

Te most aztán összedöntötted a világot..

Pár hét alatt, miért ne kerülhetne szóba a szexualitás?

Pár hét alatt miért ne vágyhatna a beszélgető társa iránt b@szásra?


El kell hogy keserítselek. Most nekem például azonnal utalásokat tett.

Csak a másik dolog, hogy 99% hogy troll férfiakkal/fiukkal beszélgetünk.


Nekem például a kérdezővel nem nagyon sikerült beszélgetnem, 3 napja lerázott azzal hogy most éppen lángost süt.. Szóval nem is akar beszélgetni a kérdező, ez is csak egy troll.

2021. nov. 17. 14:05
 10/13 anonim válasza:
Miért nem palacsintáááát?:(
2021. nov. 17. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!