Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék Pesten értelmes...

Hol tudnék Pesten értelmes lányokkal ismerkedni? 24/F

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem a városba, önálló életet kezdtem családi segítséggel, egyik legjobb lakóparkban saját lakás és autó, dolgozom. Viszont mivel nincs érdembeb társaságom, nem tudok eljárni sehova, a társkereső nem vonz… szerintetek milyen vonalon kellene elindulni?

2021. szept. 28. 00:12
 1/7 anonim válasza:

Hogy a túróba ne lehetne eljárni társaság nélkük valahová. Vetkőzzétek már le ezt a hülyeséget. Koncertezni, túrázni, fesztiválozni,mozizni járok egyedül nő létemre. Ha nincs valakim akkor nem csinálok semmit? Ne már....

Vannak barátaim, barátnőim, de nem citálom el őket. Ha egyedül van kedvem bulizni úgy alakítom, ha társaságra vágyom meg úgy. Akkor haverkodok. Ha meg nem akarok egyedül aludni akkor nem alszom. Felejtsétek már el ezeket a dogmákat.

2021. szept. 28. 00:40
 2/7 anonim válasza:

"Viszont mivel nincs érdemben társaságom, nem tudok eljárni sehova, a társkereső nem vonz… szerintetek milyen vonalon kellene elindulni?" Hát, szerintem semelyiken. Maradj otthon, ha már nincs társaságod. Ennyi.


Kreáltál magadnak egy csapdahelyzetet, amit csak te tudsz feloldani. Ezt nekem, egy vadidegennek kell tudatnom veled?


Te akarsz értelmes emberekkel ismerkedni? Igazából rád férne, de nem valószínű, hogy bevesznek maguk közé.

2021. szept. 28. 06:01
 3/7 anonim válasza:
Egyetemen
2021. szept. 28. 07:05
 4/7 Mathus válasza:
a kérdésre: hacsak nem földmerő vagy, aki egyedül járja a tájat, akkor a munkahelyen. az az alap. járj koncertekre, keresd az alaphelyeket, ahova kb. mindenki jár. a "seggem alá raktak mindent" dumát az építsd le, nyilván azzal is lehet csajozni, de arra olyanok is fognak jönni. azok a lányok, akik kellően talpraesettek, azoknak megvan minden, ami neked, csak azt ők maguk rakták össze. erre legyél figyelemmel.
2021. szept. 28. 08:11
 5/7 anonim válasza:
Életképtelennek tünsz
2021. szept. 28. 09:03
 6/7 anonim válasza:
Blahán vagyok netezek!
2021. szept. 28. 09:43
 7/7 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 20/L
2021. szept. 29. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!