Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni...

Valakinek van kedve barátkozni/ismerkedni, fiúk/lányok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16éves srác vagyok Bács-Kiskun megyéből, most töltöm augusztusban a 17et. Szeretnék barátokat keresni magamnak, akikkel el tudnék járni szórakozni alkalmanként(ez alatt ne lerészegedést értsetek, bár néha belefér egy kis iszogatás is)

Sport érdekel engem a legjobban, azon belül is a foci. Nincsenek nagyon barátaim, mert egy időbe magamba voltam fordulva és ez sajnos kicsit rám ragadt így a jövőre nézve, és ebből próbálok most kimozdulni

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írj egy privát üzenetet, életkorral, nemmel, és egy rövid bemutatkozó szöveggel! (Ha gondolod átmehetünk Facebookra is.)



2022. jan. 31. 01:30
 1/5 anonim válasza:
Ha Komárom-Esztergom megyében lennél, én benne lennék a barátkozásban, de sajnos nagyon messze vagy
2022. jan. 31. 01:44
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, sajnálom. :(
2022. jan. 31. 01:45
 3/5 anonim válasza:

Megértem!

Nem az első vagyok!

2022. jan. 31. 07:58
 4/5 anonim válasza:

✅ Hát igen, jó messze van az a BÁCS-KISKUN MEGYE :D

✅ Én azt mondanám, hogy DC szerók / játékok.

✅ Ott tudnál ONLINE-ban ismerkedni (távolságtól függetlenül)

2022. febr. 1. 02:34
 5/5 anonim válasza:

✅ Annyit még, hogy érettségi után gyere fel PEST-re , válasz magadnak egy egyetemet/kollégiumot.

✅ És az életed meg fog változni !

2022. febr. 1. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!