Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal/gyermektelen lányok,...

Fiatal/gyermektelen lányok, nők! Álmodtatok már olyat, hogy szültök? Milyen hangulatú volt ez az álom?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Én igen, régen. Igaz már nem vagyok annyira fiatal, de régebben többször álmodtam, és nem volt jó, mivel alapvető rettegtem a szüléstől, mert mindenhol azt hallottam, hogy borzasztó, rettenetes fájdalom stb, és ez beleégett az agyamba.
2021. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer régen igen, még sulis voltam. Az első gyerekem Findusz Zöldborsó volt (az a macska a meséből, ne kérdezzetek semmit) a második egy fából készült tulipán alakú dekoráció (szintén ne kérdezzetek semmit)


Valamiért gyakori az álmaimban, hogy azok, akiknek személyeknek kéne lenniük, valami tárgyként vannak jelen. Egyszer a saját klónom voltam, az igazi énem meg egy becsomagolt doboz (mint ami a karácsonyfa alatt szokott lenni) volt a polcon. Fura.

2021. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
igen, es nem volt jo elmeny. felek a teherbeesestol (meg csak 19 vagyok) es amikor felkeltem egy par pillanatig tenyleg azt hittem hogy gyerekem lesz
2021. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Igen, és egy rémálom volt. Valamilyen idegen lények elraboltak és lekötöztek egy műtőteremféleségben. Emlékszem, hogy könyörögtem nekik, hogy hagyjanak, majd széttárták a lábaim és valamit befecskendeztek. A következő pillanatban már bő terhes hasam volt és folyamatosan sírtam. Itt volt egy szakadás, majd már a műtő sarkában álltam valami késsel és fenyegettem az idegeneket, hogy kivágom a korcsukat. Újabb "vágás" az eseményekben és már megszültem, de azt nem láttam, hogy nézett ki a kis izé, csak arra, hogy nagyon rosszul voltam. Ezt követően elájultam és ez volt az álom vége.
2021. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen, sajnos többször is, és inkább rémálomnak nevezném. Tartalmilag szinte ugyanaz volt mind, kiderült, hogy terhes vagyok, nem akartam megtartani a babát, de nem engedték elvetetni, meg kellett szülnöm. Volt, amikor öngyilkos lettem, volt amikor a szülésbe haltam bele.
2021. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Szülés előtt néhány héttel álmodtam ilyet. Fiatal voltam és gyermektelen.
2021. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Az elmult otven evben tobbszor almodtam. Sosem akartam gyereket. Almomban bator, fasza csajnak ereztem magam, de oszinten, a gyerek nem jutott eszembe, csak hogy menni fog, ugyes vagyok. Meg a csodalkozas, hogy hogy a feneben lehet.
2021. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Olyat, hogy szülök, nem, de olyat igen, hogy megtudtam, terhes vagyok és valamiért az álmomban nem volt opció, hogy elvetessem, szóval evidens volt, hogy meg is kell szülnöm...Úgyhogy bevettem egy csomó gyógyszert, amikről azt gondoltam, a magzat elvetélését fogják okozni, meg szándékosan levetettem magam a lépcsőn. Ijesztő volt. Még szerencse, hogy ha a való életben történne meg, elmehetnék abortuszra, nem kéne ilyen brutál módszerekhez folyamodnom.

23N

2021. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért kell mindenkit lepontozni amúgy?

De nekem is volt, ami inkább rémálom szerű volt. Annyira emlékszem belőle hogy éreztem hogy kakilnom kell, ezért elmentem wc-re. Letoltam a gatyámat és erre tiszta vér lett minden, a föld a plafon de tényleg nagyon durván minden (én amúgy irtózok a vértől, szóval eléggé borzasztó volt). Azon gondolkodtam hogy ezt az egészet hogy fogom feltakaritani, mert nem akartam hogy a szüleim rájöjjenek erre, bár ekkor még nem sejtettem hogy terhes vagyok, csak azt hogy ebből valami borzasztó fog történni. Ezután valamiért inkább hagytam az egészet és kisetaltam a klotyóból, kint meg anyám várt rám hogy ez a büntetésem, mondta hogy terhes vagyok és muszáj lesz megszülnöm a gyereket.

A másik alkalommal meg egy kutya voltam, amikor szülnöm kellett, megint brutálisan sok vér volt rajtam. A gyerekeim végül kicsi golden retriever kutya kölykök lettek, ezután meg csak annyi rémlik hogy végül átváltoztam emberré és a kiskutyákat meg megtartottam magamnak.

2021. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Olyat már igen hogy terhes vagyok, és csak arra tudtam gondolni álmomban, minél előbb keresnem kell egy orvost aki kiszedi belőlem. Sajnos álom-énemnek nem hiszem hogy volt internethozzáférése, mert fogalmam sem volt, hogy hogy kezdjek hozzá a kereséshez.
2021. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!