Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nőkhöz szólna a kérdésem,...

Nőkhöz szólna a kérdésem, lenne kedve valakinek levelezni barátkozás céljából, kölcsönös szimpátia megléte esetén pedig személyesen is találkozni, közös programokat is tervezni egy 37 éves férfival?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés célja barátkozás, barátság kialakítása lenne, ezért ha csak interneten keresztül való kapcsolattartáshoz lenne kedve valakinek, az sem probléma, nem ragaszkodom a személyes találkozáshoz.

#levelezés, ismerkedés, barátkozás
2022. aug. 13. 18:16
 1/4 anonim válasza:
Hány évest keresel és honnan?
2022. aug. 13. 18:26
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kötöm így különösebben korhoz, bárkivel szívesen beszélgetek, levelezek, de nyilván jó lenne ha korban minél közelebb lennénk egymáshoz, mivel minél nagyobb a korkülönbség, valószínűleg annál nehezebben találnánk közös témát, annál különbözőbb lehet az èrdeklődési kör stb. Valószínűleg egy nagyjából korombeli nővel könnyebben megtaláljuk a közös témákat, az érdeklődési körünk könnyebben egyezhet, mint egy tőlem 20 évvel fiatalabb lánnyal vagy egy 20 évvel idősebb nővel.

Hogy ki hova valósi, igazából teljesen mindegy, mert az interneten keresztül történő kapcsolattartás esetén a távolságnak nincs jelentősége. A távolság csak a személyes találkozás esetén lenne mérvadó, de ahogy írtam az élő, személyes találkozáshoz nem ragaszkodom. Ha csak interneten tartjuk a kapcsolatot, mondjuk e-mail vagy valamilyen más platformon keresztül, nekem az is teljesen megfelel.

2022. aug. 13. 19:12
 3/4 anonim válasza:
De miért pont nővel?
2022. aug. 14. 05:59
 4/4 A kérdező kommentje:

A nőkkel valahogy jobban el tudok beszélgetni, nekik könnyebben meg tudok nyílni mint a férfi társaimnak. Valószínűleg ez amiatt van mert a személyiségemből fakadóan az átlagemberekhez, férfiakhoz képest mélyebb érzésű, érzékenyebb, érzelmesebb és előzékenyebb vagyok, amit a kollégáim is észrevettek és jeleztek már felém. Ez amúgy a mai világban az eddigi tapasztalatok alapján inkább hátránynak minősül mint előnynek, mivel nem túl férfias ha valaki ilyen beállítottságú, de én már ezt elfogadtam, mivel ez már elég régóta a személyiségem alapvető részévé vált.

Az hogy elsősorban nőkkel szeretnék beszélgetni, az ő társaságukat keresem, kicsit olyan mint amikor egy női kérdező ír ki hasonló kérdést a témában és a kérdésükhöz odaírják azt is, hogy elsősorban férfiakkal beszélgetnének, ismerkednének mert velük jobban el tudnak beszélgetni, velük jobban egy hullámhosszon vannak mint a nőkkel, független hogy csak beszélgetőpartnert vagy barátot keresnek.

2022. aug. 14. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!