Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnék mélyebb emberi...

Szeretnék mélyebb emberi kapcsolatokat kialakítani, ha te is erre vágysz, van kedved megismerni egymást?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs egy ember sem a környezetemben, aki igazán közel állna hozzám. Jó lenne megosztani valakivel a világom és a gondolataim.

Olyan embert keresek, akiből nem harapófogóval kell kihúzni dolgokat, szeret beszélgetni és nem egy szavas válaszokat ad. Akinek szintén fontos a kommunikáció és tényleg meg akarja ismerni a másikat.

Biztos, hogy nem mindenkivel leszünk szimpatikusak egymásnak, de akinek van kedve és szívesen tenne egy próbát azoknak várom az üzeneteit. :)


2022. szept. 15. 19:50
 1/8 anonim válasza:
Magadról is írnál 1-2 dolgot?
2022. szept. 15. 20:04
 2/8 anonim válasza:
Akárki is vagy, de nehéz fába vágtad a fejszéd,de kívánom, járj sikerrel !
2022. szept. 15. 20:04
 3/8 anonim válasza:

Megpróbálhatjuk ha gondolod :)

Hátha menni is fog :)


De pár dolgot elárulhatnál magadról.

A korodat, az érdeklődési körödet például (a nemedre nem vagyok kíváncsi, szerintem ugyanis egy bizonyos intelligencia mellett létezik nemek közti barátság). Vagy bármit, amit fontosnak tartanál magadról :)

2022. szept. 15. 20:11
 4/8 anonim válasza:
Itt mindenki csak egyszavas válaszokat ad
2022. szept. 15. 21:03
 5/8 anonim válasza:
Én nyitott lennék rá, de azért csatlakozom a #3-as válaszolóhoz.
2022. szept. 15. 21:07
 6/8 anonim válasza:
Épp most akartam egy ilyen kérdést kiírni, ha gondolod írj. :)
2022. szept. 15. 22:13
 7/8 anonim válasza:
ha nem vagy kövér beszélhetünk
2022. szept. 15. 23:13
 8/8 anonim válasza:
Mesélsz magadról?
2022. szept. 16. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!