Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nincsenek barátaim?

Mit tegyek ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
17éves vagyok,nagyon introvertált és szociális fóbiás, ha valaki lenne hasonló cipőben és nem fiú akkor az mindenféleképp írjon

2021. júl. 28. 18:49
 1/6 anonim válasza:
26%
Szóval nőt keresel igazából?Szerintem ne burkoltan írj,mert átlátható,és akkor talán fognak is veled foglalkozni és lesznek barátaid.
2021. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Tehát baj ha fiú vagy lány akarna haverkodni? Áháá, értem!

Így sokra nem mész, persze saját magad döntése hogy ki mellett akarsz pártolni, de akkor ne hátsó szándékkal írd a kérdésed...

Nőt keresel, ennyi...

2021. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki, úgy is mindig csalódást okoznak. Biztos van kivétel, de nem ezt tapasztalom általában.
2021. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hiszitek hogy fiú vagyok csak azer írtam külön hogy lány vagyok mert egyébként van fiú barátom/szerelmem akivel már egy éve eggyütt vagyunk csak nagyon jól esne ha lenne egy hasonló cipőbe járó lány barátom.
2021. júl. 29. 03:12
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Írj!
2021. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, írhatsz.
2021. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!