Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Furcsa nők, akiknek liberális,...

Furcsa nők, akiknek liberális, negatív, és extrém gondolataik/szokásaik vannak. Szeretnék ilyen emberekkel beszélgetni. Vannak itt ilyenek?

Figyelt kérdés

Nem a társkeresés a cél ebben a kérdésben, hanem inkább ezeknek az embereknek a megértése.

Természetesen van okom arra, hogy miért választottam ezt a csoportot, de ezt inkább privátban mesélném el.


Aki magára ismer, írhat.

A barátkozástól sem zárkózom el.


2022. nov. 23. 21:29
 1/10 anonim válasza:
Szeretnéd ha az oldalról minden aberrált jajj autokorrekt kedves nő rád írna?
2022. nov. 23. 21:48
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tartom őket abberáltnak. De egyébként nem kell véleményezni a kérdést a kívülállóknak.

Kiírtam, milyen célcsoportot keresek. Akire vonatkozik, eldöntheti, hogy ír-e vagy sem. Ennyi az egész.

2022. nov. 23. 21:52
 3/10 anonim válasza:
Asperger számít?
2022. nov. 23. 22:08
 4/10 anonim válasza:
Írj csak, ilyennek tartom magam
2022. nov. 23. 22:26
 5/10 anonim válasza:
Én nem feltétlenül ilyen nőket keresek, de a kérdés miatt kíváncsi lettem hogy mi ilyesmi jár az ilyen nők fejében. Milyen ilyen szokásaitok vannak, mint akiket a kérdező is említett. Esetleg megosztanád?
2022. nov. 23. 22:59
 6/10 anonim válasza:
#5 és arra miért nem vagy kíváncsi hogy az ilyen férfiak fejében mik járnak?
2022. nov. 24. 05:00
 7/10 anonim válasza:
6: A női lélek vonz, a férfi tudat nem. Abból van sajátom, és bőven elég azt is fejtegetni.
2022. nov. 24. 10:55
 8/10 anonim válasza:
Nekem vannak furcsaságaim, de nem feltétlenül akarnám megosztani. Viszont érdekelne, hogy más nőkben mi a furcsaság. Mikor például kiírtam korábban ilyesmi kérdést, amit a kérdező kiírt - egyaránt vártam nők és férfiak válaszát.- Többség férfi volt és csak a szexet hozták fel, vagy teljesen nem fura dolgokat. Tehát relatív, hogy mi a fura….
2022. nov. 24. 13:29
 9/10 anonim válasza:
Nem feltétlenül vagyok nő, de nem is feltétlenül vagyok férfi. Most akkor ilyenkor mi van?
2022. nov. 24. 14:30
 10/10 anonim válasza:
9: Határozd meg magad arányaidban. Teheted ezt akár külső alapján, vagy belső alapján. Vagy mindkettő. Esetleg az elsődleges nemi jegyek alapján. Vagy az alapján ami a személyidbe van írva... Nem olyan bonyolult ez ha átlátod magad. :)
2022. nov. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!