Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Negatív gondolataim és érzései...

Negatív gondolataim és érzéseim vannak magammal szemben. Ez normális?

Figyelt kérdés
Félek hogy valamit nem jól csinálok, hogy valami rosszat szólok/szóltam a múltban, félek hogy az emberek lenéznek,kinevetnek, kibeszélnek engem. Utálom amikor egyedül vagyok és ezek a gondolatok gyötörnek, aludni sem hagynak. Igazából már élni sincs kedvem és több oka lenne hogy meghaljak minthogy folytassam az életet, semmi nem tesz boldoggá.

2022. szept. 26. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
OCD intruzív gondolatok?
2022. szept. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden normalis, amivel nem okozol masnak vagy magadnak kart.

Ezek alapjan egyertelmu, hogy nem normalis.

2022. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért irkálsz incel kommenteket, mi?
2022. szept. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Nem vagy jól. Szükséged lenne segítségre minél hamarabb. Sokszor én is így érzem magam, de tudom jól, hogy ez nem oké. Mindig felkeresek egy pszichológust ha túlnövi az elfogadható keretet ez a gondolat.
2022. szept. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: minél előbb kérj segítséget pszichológustól és mondd el neki ezeket, amit a kérdésbe leírtál.
2022. szept. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!