Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnétek beszélgetni egy...

Szeretnétek beszélgetni egy 22 éves, vak, egyetemista fiúval? Többi lent

Figyelt kérdés
Elsősorban lányokra gondolok, és akár az ismerkedéstől sem zárkózom el. 22 éves vagyok, vak és jelenleg egyetemista. Hobbim a zene és az olvasás, a gyűjtés és a kutatás. Szeretem megérteni a dolgokat, szeretek a dolgok mögé nézni, de nem keresem mindenben a hátsó szándékot, nem gyártok összeesküvés elméleteket. Ez inkább olyasmi, hogy pl egy szó vagy egy név hogyan keletkezett, vagy egy szokás honnan ered, miért van úgy ahogy van. Szeretek ilyenekről, illetve pszichológiai, filozófiai dolgokról beszélgetni, mint pl bizonyos összefüggések, vagy hogy mi lenne, mi lett volna ha... További részletekért kérlek írj privátban!

2023. márc. 13. 10:22
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Egyébként az az Alkotó Álom tényleg jó könyv, de én sem értem, hogy jött ide. :D
2023. márc. 13. 11:26
 12/22 A kérdező kommentje:
Énmeg azt nem értem, hogy hogy kanyarodtunk el így a kérdéstől.
2023. márc. 13. 11:39
 13/22 anonim válasza:

Igne, szépen szétoffolták a témát:D

Én mondjuk férfi vagyok meg annyira nem vágyom tl mélyen dumálni, de azért az érdekelne, hogy mit gyűjtesz-kutatsz:) És mit zenélsz?

2023. márc. 13. 11:51
 14/22 anonim válasza:

Akit érdekelnek dolgok a vakok életével kapcsolatosan, nyugodtan írjon ki kérdést. Vagyunk páran vakok az oldalon, biztos kap rá választ.

De szegény srác kérdése tényleg jól szét lett offolva. :)

Az érdeklődésből még soha nem lett sértődés. Nagyon is jó dolog ha inkább próbálják az emberek megismerni a vakok életét, és nem ismeretlenül egy szánalomra méltó csodabogárnak tekintenek minket.

2023. márc. 13. 11:56
 15/22 anonim válasza:
Szia! Én szívesen barátkozok, de csak barátság jöhet szóba, mert férjnél vagyok. N/31
2023. márc. 13. 12:05
 16/22 anonim válasza:
Szintén mint az utolsó válaszoló, ha neked megfelel.
2023. márc. 13. 12:23
 17/22 A kérdező kommentje:

18

Ki vagy és honnan ismerjük egymást?

2023. márc. 13. 15:31
 18/22 anonim válasza:

Szia kérdező, #15 vagyok. Bocsi, itt válaszolok, mert nem szoktam privát beszélgetni.

Igen, nem látok én sem. Lehet rosszkor írtad ki a kérdésed. Mert bár nem tudom hány vak lehet az oldalon, de láttam már néhányat. Nem sokat, de láttam.

2023. márc. 14. 23:31
 19/22 anonim válasza:
Erik az angolna? :D
2023. márc. 15. 01:43
 20/22 Anonymus girl válasza:
Szia szerintem kedves lehetsz. Ha szeretnél nyugodtan írj nekem ❤️
2023. márc. 20. 05:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!