Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnétek beszélgetni egy...

Szeretnétek beszélgetni egy 22 éves, vak, egyetemista fiúval? Többi lent

Figyelt kérdés
Elsősorban lányokra gondolok, és akár az ismerkedéstől sem zárkózom el. 22 éves vagyok, vak és jelenleg egyetemista. Hobbim a zene és az olvasás, a gyűjtés és a kutatás. Szeretem megérteni a dolgokat, szeretek a dolgok mögé nézni, de nem keresem mindenben a hátsó szándékot, nem gyártok összeesküvés elméleteket. Ez inkább olyasmi, hogy pl egy szó vagy egy név hogyan keletkezett, vagy egy szokás honnan ered, miért van úgy ahogy van. Szeretek ilyenekről, illetve pszichológiai, filozófiai dolgokról beszélgetni, mint pl bizonyos összefüggések, vagy hogy mi lenne, mi lett volna ha... További részletekért kérlek írj privátban!

2023. márc. 13. 10:22
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Attól még, hogy nem keresed a hátsó szándékot, sokakban sajnos ott van. Hát még szervezetek szintjén. Ez filozófia, élettapasztalat és összefüggések kérdése is.

Egyébként egyszer egy napot együtt töltöttem egy vak férfival. Érdekes volt vele beszélgetni. Egyszer neten is egy másikkal, csak valahogy egy idő után elakadt vele a beszélgetés.


De, ha gondolod, írj privit. Engem az is érdekelne, születésedtől fogva vagy vak, avagy nem? Akikkel eddig beszélgettem, születésüktől azok.

2023. márc. 26. 00:28
 22/22 A kérdező kommentje:

19

Inkább a viking ha már mindenképp poénkodni akarsz

2023. márc. 26. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!