Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érzem, hogy egy jó barátom...

Érzem, hogy egy jó barátom ghostingol. Mikor írjak rá megint?

Figyelt kérdés
Ha egy számotokra fontos ember valamilyen okból beghostol, és egyértelmű, hogy direkt nem nézi meg a neki küldött üzenetet, ti mikor írnátok rá megint? Tudom, önbecsülés meg minden, ezért sem írok most neki...de ha mondjuk 3-4 nap múlva megkérdezném, hogy minden oké, az szerintetek rendben van?

2023. márc. 31. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Adtal okot ra? Ha nem, akkor hagyd valszeg nem olyan jo baratod.
2023. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt ket hete egy beszelgetesunk, amibol az jott le neki h en sok szempontbol red flag vagyok. Majd mikor rakerdeztem most jo par nap nem iras utan h akar e velem talalkozni, nem valaszolt.
2023. ápr. 1. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Akkor feljsd el szerintem, nem illetek ossze vmiben, van ez igy neha nem biztos amugy h red flag lennel csak neki mas tarsasag valo, es ha o igy erzi akkor valszeg neked is.


Persze ha o keres akkor ha gondolod tartsatok a kapcsolatot de en ennyibol azt mondom h szerintem nem kene.

2023. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most azt vettem eszre h facebookon nezegeti a megosztasaimat...biztos unatkozik. Alapbol mi instan beszelgetunk. Lehet most azt szunetelteti. Persze ha par napig nem ir vissza, facebookon rairok. Ha ott sem ir akkor ez ennyi volt.
2023. ápr. 1. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne írj. Várd meg, amíg ő keres, ha keres. Lehet, hogy több nem fog, akkor ez van.
2023. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy birod észrevenni hogy nézegeti a megosztásaidat? Nem mutatja ki semmi ha valaki épp az adatlapodon van. Miből gondolod ezt?
2023. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sztorikra gondoltom. Azt latod ki nezte meg.
2023. ápr. 2. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!