Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom hogy ghostingol-e...

Nem tudom hogy ghostingol-e az illető vagy csak simán nem akar egy ideig visszaírni?

Figyelt kérdés

Esetleg valami komolyabb dologról van szó?


Van egy barátom, akivel múlt héten volt egy kisebb vitánk, de azt éreztem, hogy péntekre kibékültünk volna. Legalábbis úgy tűnt. Hétvégén már csak likolta egy üzenetemet, meg megnézte a sztorijaimat, majd hétfőn mikor megkérdeztem mizu, nem válaszolt. Meg sem nézte az üzenetem. Azóta eltelt már két nap lassan.


Általában gyakran válaszol mindig, pár órán belül. Nem lett közben több ismerőse sem.


Mit javasoltok? Írjak neki megint vagy várjak h jelentkezik-e? Tőle ez több mint szokatlan.



2023. márc. 21. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te írtál neki utoljára, én a helyedben várnék egy-két napot. Tudom, hogy nem könnyű, de jó ha kap egy kis teret, és hátha válaszol majd magától.
2023. márc. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom. Csak ez a fura, hogy meg csak meg sem nezte az uzenetem. Nem torolt sehonnan. De az nem látszódik sehol h mikor volt aktiv. Lehet en gondolom tul es o tart egy social media detoxot. De lehet a beszelgetesunk soran valami bekattant neki, es emiatt sem akar beszelni...na de akkor miert nezegette a sztorijaimat es miert erdeklodott irantam penteken? Valahogy sehogy nem all ossze a kep.
2023. márc. 22. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. És ezek az okok sajnos nem igazán fognak kiderülni. Ez is a játszmázás része, ami sajnos annyira elterjedt ma, az őszinteség helyett. Így a másik fél, akinek fontosabb a dolog, csak találgathat és szenvedhet.
2023. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!