Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul esik, hogy egy barátom...

Rosszul esik, hogy egy barátom ghostingolt, hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit lassan 4 hónapja ismerek. Párszor találkoztunk, de a kommunikáció nagy része online folyt. Az a baj, hogy egy ponton mintha dühös lett volna rám, majd egyszer csak napokig nem írt vissza.


Nagy nehezen visszaírt, hogy most nem lesz ideje talizni velem. Ok, húsvét, meg minden, de most is egy városban vagyunk, lenne rá lehetőség.


Tegnap felköszöntöttem a szülinapja alkalmából. Meg sem nézte az üzenetem. A hétvégén gondolom unatkozott, mert nézte a sztorijaimat. Hiányoznak vele a beszélgetések, de múltkor sem reagált arra, mikor arról kérdeztem hogy van.


Mit tegyek?



2023. ápr. 11. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, keress új embereket barátkozásra. Sz-r hogy ez a "megoldás", de nem tudod irányítani a másikat.


Ha akar, majd keres, akkor beszéltek. Lehet az egyik ok az lehet, hogy túl sok vagy neki.

2023. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ennyit tehetsz. Beszélgess mással, barátkozz mással.
2023. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1) szerinted ha esetleg hetekig rá sem írnék, akkor majd ő keresne talán? Amúgy két hete nem írtunk már egymásnak. Egy üzenetváltás volt kb, amikor megkérdeztem h tlaitunk e.
2023. ápr. 11. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha egyenes és becsületes voltál vele szemben, sosem kavartál a háta mögött akkor örülj, hogy hamar elvált az útatok és további károktól mentesültél hosszabb távon. Ha jellemtelen és becstelen voltál vele szemben, és aljas módón kavartál a háta mögött, akkor tudd, hogy kiderült az előadásod és ezért lépett így, mert egy szót nem akart rád pazarolni, sem a hazug előadásodra. Hogy a kettő közül melyik illik rád-és hozzád, azt neked kell tudnod. A saját életedben lévő cselekedeteid alapján.
2023. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Jaj,ne szaladj már utána!!!Ha akar valamit,majd keres,hagyd a fenébe!
2023. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

"Ghostingolt" istenem... :D Igen, ez szakszerű megnevezése egy jelenségnek, amit leginkább passzív-agresszív viselkedésnek hívunk.

Ha fontos neked, és szerinted TE nem tehetsz róla, akkor kérdezz rá, van-e valami baja, mert úgy érzed igen. Ha arra sem reagál, akkor engedd el.

2023. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi nem jarunk. De ugy tunik baratilag sem tartja a kapcsolatot. Es itt most nem arra gondolok, hogy nem akar talalkozni, az megesik. De hogy egy mondatot nem bir leirni, ez faj. Nem kavartam a hata mogott.


Lehet amugy o kavar es ezt nem akarja velem tudatni, pedig meg orulnek is neki.

2023. ápr. 11. 14:56
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy ő többet akart a barátságnál. Látta, hogy nem jön össze, nem akart szenvedni, továbblépett.
2023. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja, meg akart dugni!
2023. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb, hogy azért ki nem követett. Több helyen is követjük egymást. Egyébként szerintem ez lehet a háttérben, hogy továbblépett, csak erről nem akar nekem beszélni, vagy megbántani.


Ugyanakkor meg fáj valahol. És ha tényleg annyi magyarázatot kaphatnék miért nem írt, már jobban lennék.

2023. ápr. 11. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!