Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs kedve valakinek barátkoz...

Nincs kedve valakinek barátkozni? Eléggé elkoptak a barátok mellőlem az évek alatt 27/N

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 19:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nem tudom, milyen lehetőségeid vannak, de a net az egyik leginkább alkalmatlan platform ahhoz, hogy az ember általa normálisnak megítélt emberekkel ismerkedhessen meg. Itt szinte senki sem az, ill. olyan, mint akinek, amilyennek beállítja magát. Hazug, hamis, személytelen, - nagyobb az esély, hogy többet, jobban, nagyobbat fogsz az itt megismert emberekben csalódni, mint ha hozzácsapódsz egyközösséghez (pl. természetjáró kör vagy horgász egylet, esetleg rádióamatőr klub). Azok zártabb, de jobban feltérképezhető, személyes jelenléttel feltérképezhető emberi kapcsolatokat kínálnak - szemben ezzel a hazugságfolyammal és szélhámossággal átitatott közeggel.
2023. jún. 4. 19:18
 2/19 anonim válasza:

Ezzel én is hasonlóan vagyok.

Személyesen szoktál próbálkozni emberekkel találkozni/beszélgetni?

2023. jún. 4. 19:19
 3/19 anonim válasza:
Már csak a nagy számok törvénye alapján is jóval alkalmasabb erre a net, mint egy kisebb csoport, horgász egylet vagy ilyenek. Úgyhogy nem értek egyet az első válaszolóval.
2023. jún. 4. 19:21
 4/19 anonim válasza:
Sajnos már elég gyakori, hogy gyorsan kopnak el az őszinte barátok! Kevesen akarnak többet belefektetni a saját részükről a barátságokba így inkább megszakítják azokat!
2023. jún. 4. 20:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a személyes barátkozás az igazi, de jelenleg nem igazán van lehetőségem ide-oda bekapcsolódni, mert csak úgy random egyedül elmenni összeszokott csapattal az olyan furi. A net és főleg a gyakori az egyik utolsó dolog ahova fordulok. De egyébként van több ismerősöm is, akik sikeresen talaltak barátot neten, ezert gondoltam, veszítenivalom nincsen megpróbálom itt is :)
2023. jún. 4. 20:56
 6/19 anonim válasza:

4#esként

Itt is találni olyan személyeket is akikkel tiszta jól ki lehet jönni, jól el lehet beszélgetni! Persze van sok negatív tapasztalat is! Vannak akikkel hosszú ideje tartom a kapcsolatot, úgy hogy személyes találkozóra nincs lehetőség se!

2023. jún. 4. 21:15
 7/19 anonim válasza:
Nekem!
2023. jún. 4. 21:24
 8/19 anonim válasza:
persze, legyünk öribarik :) te mindent elmodasz nekem én mindent elmondok neked és reménykedek hogy nem a rendőrség küldi a következő üzit :D
2023. jún. 4. 23:34
 9/19 anonim válasza:
Kikkel barátkoznál? Nőkkel, vagy férfiakkal is?
2023. jún. 4. 23:59
 10/19 anonim válasza:
Van 27F
2023. jún. 5. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!