Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemen / iskolán túl...

Egyetemen / iskolán túl barátkozni / ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint egyetemista nekem ebben még nem volt tapasztalatom.


Azon gondolkozom, hogy akik nem mentek egyetemre, vagy esetleg már végztek vele, nektek hogyan alakult a társasági életetek?


Jelenleg van sok barátom az egyetemről, egy pár még régebbről (mondjuk velük alig találkozom a távolság miatt..), de kifejezetten társaság függőnek tartom magam.

Attól félek egy picit, hogy mi lesz ha végzek? :)


Elég parának tűnik, nem tudom hol fogok utána mint barátokat, mint esetleg párkapcsolatot találni? Eddig mindenkit iskolából / iskolai barátokon keresztül ismertem meg szinte.


Elég sokat járok mindenfelé, de nem tudom elképzelni.



2023. máj. 25. 23:01
A kérdező szavazást indított:
Jó ezek után is
Nagyon rossz
17 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy persze, nem fog mindenkivel megszakadni a kapcsolat, ebben biztos vagyok, de akkor is furcsa.
2023. máj. 25. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha játkálsz, ismersz meg új embereket folyamatosan, akkor nem lesz gondod.
2023. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 4 éve nem járok, azóta kereken 0 barátom és/vagy kapcsolatom lett. Sokatmondó.
2023. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem után már nem találkozol sok emberrel, pláne nem a te korosztályodból, szóval ha szeretn barátokat vagy ismerkedni, akkor kell valami plusz dolgot csinálnod. Bár internetnek hála szerintem nem nehéz barátkozni most se, de személyesen már csak úgy fog menni, ha teszel is érte valamit. Tehát nehezebb barátokat szerezni vagy ismerkedni, de nem nagyon nehéz, csak nehezebb.
2023. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!