Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gamer, introvertált, szociális...

Gamer, introvertált, szociális fóbiás, élettelen emberkék, valaki barátkozni? 20/f

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 00:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
Fortizik fix
2023. júl. 2. 01:56
 12/16 anonim válasza:

Én ilyesmi vagyok, de az előző kárdésekre adott megnyilvánulásaid lehoztak az életről. Mondjuk én nem vagyok mamahoteles, dolgozni járok, azt is kereskedelmi téren, de nem mozdulok ki ezen kívül, nem csinálok értelmeset csak elvagyok (játék, sori, anime)

Hozzáteszem nem ismerem a környéket, se ismerőseim, se barátaim sem a családom nincs a közelben.

23N

2023. júl. 2. 09:57
 13/16 anonim válasza:
Nem hogy inkább tenne érte, hogy szembenézzen a függéseivel, félelmeivel...keres egy hasonló lúzert maga mellé!! :D
2023. júl. 2. 10:35
 14/16 anonim válasza:
20/F 🙋‍♂️
2023. júl. 2. 10:44
 15/16 anonim válasza:

Jelen 24/f

Egy barátom sincs, nem is hiányzik. Nem járok el sehova, hova a francba mennék, szarok mindenre.

2023. júl. 2. 12:12
 16/16 anonim válasza:

Már megint a másik ember földbe döngölése.


Aki introvertált, az egyáltalán nem megvetendő. Sőt.

Plusz arról nem tehet senki, hogy introvertáltnak született. És miért ne kereshetne levelező társat egy ilyen ember? Olyat, aki hasonló, tehát megérti, hogy ha valaki például nem jár el bulizni, nem szereti a tömeget, befelé fordul.

2023. júl. 23. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!