Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Irjak ra szerintetek?

Irjak ra szerintetek?

Figyelt kérdés

2016-ban dolgoztam egyutt egy szep, nagyon kozvetlen magyar lannyal kulfoldon. Anno szerelmes voltam bele, de volt baratja sajnos. Miutan elmentek, akkor valtottunk par uzenetet, de utana sokaig semmi. Ezen ev majusaban irtam ra 6 ev utan hogy miujsag vele, hogy van, mit csinal stb (mivel tesom mondta hogy nincsen kapcsolatban). Ő is emlitette hogy mar nincs kapcsolatban. Mielott Mao-ra jottem volna akkor irtunk egymasnak (meglepodott hogy hogyhogy gondoltam ra/felkerestem ennyi ev utan), viszont egyik uzenetemre (asszem valami kerdes tettem fel) nem reagalt igy nem kerdeztem ra hogy lenne e esetleg kedve talalkozni itthonletem alatt, abbamaradt a beszelgetes. Beszelgetesunket is toroltem azota (nem tudom miert, ne kerdezzetek).

Most ismet bennem van hogy rairnek (talalkozast megemlitenem), de igy eleg fura lenne neki, hogy tegyuk fel valaszol es latja korabbi beszelgetesnek annyi, nem? Vagy ha torlok messengerbol beszelgetest valakinel es ismet kezdek egyet akkor a masik fel ugyanugy latja korabbi uzeneteket?


Szerintetek irjak ra? Nagy hatast gyakorolt ram es meg mindig talan picit erzek iranta valamit.



2023. szept. 15. 17:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vagy hagyjam a fenebe?
2023. szept. 15. 17:33
 2/23 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy allitolag a masik fel ugyanugy latja eddigi beszelgetest, csak nalam torlodik.
2023. szept. 15. 17:36
 3/23 anonim válasza:

7 év alatt már valószinüleg nem is ugyanaz az ember aki volt, főleg külsöre változhatott nem az elönyére....


de egyébként ha neked ez nem gond rá írhatsz, szerintem jó eséllyel indulsz főleg ha nincs senkije, 30+ felett már azért sokkal nehezebb legtöbb nőnek pár találás

2023. szept. 15. 17:37
 4/23 A kérdező kommentje:

32 vagy 33 eves asszem.


Egyebkent van ujabb kep kirakva rola es ugyanolyan szep szerintem :D

2023. szept. 15. 17:42
 5/23 anonim válasza:
na akkor ajánlom hogy adjál magadnak esélyt ha bejön
2023. szept. 15. 17:43
 6/23 anonim válasza:
Mindenképpen egy próbát megér.
2023. szept. 15. 18:13
 7/23 Almira válasza:

Látja a beszélgetést ugyanúgy.

De egy meg ne válaszolt kérdésen ne múljon, ha most is szereted!

Próbáld meg,mintsem aztán bánd, hogy nem lépted meg!

2023. szept. 15. 21:10
 8/23 anonim válasza:

A munkahelyemen dolgozik egy hölgy. Van olyan időszak, amikor nagyon erős vonzalmat érzek iránta. Ő busszal utazik, én pedig autóval.

Pl.: A múltkor a műszak után vezettem haza, és utolértem a járatot, amin utazott. Kb. 8 km-en keresztül mentem a busz után, és egész végig éreztem ezt a különös, kellemes érzést. Nagyon erős volt ez az érzet.

Pénteken pedig még csak nem is láttam, hogy a buszváróban áll, de már éreztem, hogy ott van. Csak néhány perccel később láttam, amikor már az autót vezetve a buszváró közelébe értem. Akkor is éreztem iránta a vonzalmat.


Furcsa és különös, hogy nem láttam de csak éreztem, a különös érzést.


Szerintem írj neki. Vagy ha tudod a számát, akkor telefonálj neki. Esetleg a tudakozónál keress rá a telefonszámára, és lepd meg így, hogy beszélsz vele.

2023. szept. 17. 00:11
 9/23 anonim válasza:
Szerintem is próbáld meg újból.
2023. szept. 17. 18:48
 10/23 A kérdező kommentje:
Irtam neki penteken, megnezte uzit, de nem irt vissza sajna...
2023. szept. 18. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!