Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Irjak ra szerintetek?

Irjak ra szerintetek?

Figyelt kérdés

2016-ban dolgoztam egyutt egy szep, nagyon kozvetlen magyar lannyal kulfoldon. Anno szerelmes voltam bele, de volt baratja sajnos. Miutan elmentek, akkor valtottunk par uzenetet, de utana sokaig semmi. Ezen ev majusaban irtam ra 6 ev utan hogy miujsag vele, hogy van, mit csinal stb (mivel tesom mondta hogy nincsen kapcsolatban). Ő is emlitette hogy mar nincs kapcsolatban. Mielott Mao-ra jottem volna akkor irtunk egymasnak (meglepodott hogy hogyhogy gondoltam ra/felkerestem ennyi ev utan), viszont egyik uzenetemre (asszem valami kerdes tettem fel) nem reagalt igy nem kerdeztem ra hogy lenne e esetleg kedve talalkozni itthonletem alatt, abbamaradt a beszelgetes. Beszelgetesunket is toroltem azota (nem tudom miert, ne kerdezzetek).

Most ismet bennem van hogy rairnek (talalkozast megemlitenem), de igy eleg fura lenne neki, hogy tegyuk fel valaszol es latja korabbi beszelgetesnek annyi, nem? Vagy ha torlok messengerbol beszelgetest valakinel es ismet kezdek egyet akkor a masik fel ugyanugy latja korabbi uzeneteket?


Szerintetek irjak ra? Nagy hatast gyakorolt ram es meg mindig talan picit erzek iranta valamit.



2023. szept. 15. 17:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Koszi
2023. szept. 21. 12:37
 22/23 anonim válasza:
Miert ne? Meger minden ilyen kezdemenyezes egy menetet :)
2023. szept. 21. 20:04
 23/23 anonim válasza:
Az a legnagyobb hibád, hogy még gyereknek tartod magad és nem pedig felnőttnek. Nem tudsz eldönteni egészen átlagos kérdéseket, dolgokat önmagad, és mással kapcsolatban. Én a saját tapasztalatomból mondom, hogy ez a gondolkodás velem akkor fordult elő, mikor még tizenéves voltam, és munkahely és pénz nélkül vágytam és akartam megkapni valakit. Most 27 évesen már úgy látom a világot, hogy bárkinél lenne esélyem aki megtetszenne, ha jól mennek a dolgok, és ha rengeteg pénzem van félretéve. Ha felnőttként viselkedsz, és végiggondolod, hogy életedben mekkora sikereket tudsz elérni, akkor majd az alapjára tedd az ismerkedést és vágyakozást egy nő felé. Én amondó vagyok, hogy mindig az lesz a biztos, ha a nőnek tetszel, mert akkor az már egyértelmű. Én azt az eszmét követem, hogy azzal a lánnyal törődök, aki nekem is tetszik, ő kezdeményez, tehát ő akar megismerni, és ő akar tőlem többet. Számomra ez az egyértelmű és a biztos, és az is biztos, hogy ez a pénz alapján működik.
2023. nov. 6. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!