Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Irjak ra szerintetek?

Irjak ra szerintetek?

Figyelt kérdés

2016-ban dolgoztam egyutt egy szep, nagyon kozvetlen magyar lannyal kulfoldon. Anno szerelmes voltam bele, de volt baratja sajnos. Miutan elmentek, akkor valtottunk par uzenetet, de utana sokaig semmi. Ezen ev majusaban irtam ra 6 ev utan hogy miujsag vele, hogy van, mit csinal stb (mivel tesom mondta hogy nincsen kapcsolatban). Ő is emlitette hogy mar nincs kapcsolatban. Mielott Mao-ra jottem volna akkor irtunk egymasnak (meglepodott hogy hogyhogy gondoltam ra/felkerestem ennyi ev utan), viszont egyik uzenetemre (asszem valami kerdes tettem fel) nem reagalt igy nem kerdeztem ra hogy lenne e esetleg kedve talalkozni itthonletem alatt, abbamaradt a beszelgetes. Beszelgetesunket is toroltem azota (nem tudom miert, ne kerdezzetek).

Most ismet bennem van hogy rairnek (talalkozast megemlitenem), de igy eleg fura lenne neki, hogy tegyuk fel valaszol es latja korabbi beszelgetesnek annyi, nem? Vagy ha torlok messengerbol beszelgetest valakinel es ismet kezdek egyet akkor a masik fel ugyanugy latja korabbi uzeneteket?


Szerintetek irjak ra? Nagy hatast gyakorolt ram es meg mindig talan picit erzek iranta valamit.



2023. szept. 15. 17:32
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Ez ennyi mostmár elfelejtheted
2023. szept. 18. 10:34
 12/23 A kérdező kommentje:
:D
2023. szept. 18. 10:35
 13/23 anonim válasza:
Ha nem ír vissza, az is egyértelmű, akkor tovább kell lépni.
2023. szept. 18. 10:43
 14/23 A kérdező kommentje:
Hetfon irtam neki megegyszer, arra valaszolt es megkerdeztem hogy lenne e kedve szemelyesen talizni szombaton. Azt irta oke.
2023. szept. 20. 17:46
 15/23 A kérdező kommentje:

Mit tanacsoltok? Ugye leirtam kerdesben hogy mikor egyutt dolgoztunk akkor szerelmes voltam bele, de volt baratja akkor, most egyedulallo . Nagy hatassal volt ram. Mikor elhagytak melohelyet akkor kb zokogtam :D Evek multan is sokat gondoltam ra.


Ritkan van hogy atfut agyamon milyen jo lenne osszejonni vele. Meg amikor irta hogy talizhatunk akkor is elkezdtem fantazialni hogy megcsokolom ilyenek, tehat a valosagtol elszakadt dolgot mondok.

Vagy legjobb ha csak ugy fogom fel hogy ennyi ev utan talizunk es beszelgetunk es kesz? Csak delutan folyaman leszunk egyutt par orat mivel este mas programja van.

2023. szept. 20. 17:49
 16/23 anonim válasza:
Beszélgess vele, aztán majd kiderül, hogyan tovább.
2023. szept. 20. 18:01
 17/23 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem kb zokogtam hanem tenyleg sirtam :D
2023. szept. 20. 18:05
 18/23 anonim válasza:
Kedves kérdező,szerintem ez nagyon aranyos meg minden, de ne ezzel a fejjel találkozz vele.Lesz ami lesz, én szurkolok neked, de maradj a földön. Lehet szép meg minden, de az ember nem csak a külseje, és valakinek a munkahelyi személyisége nem biztos hogy megegyezik a privát életéivel.
2023. szept. 20. 21:47
 19/23 NTBS válasza:
Szurkolok neked.
2023. szept. 21. 12:31
 20/23 A kérdező kommentje:

18as:

Oke. Igy fogok hozzaallni majd az egeszhez.


meg nalam igazabol az a baj hogy rengeteg mindent bebeszelek magamnak, fantazialok ha ismerkedesrol van szó. Tulgondolom dolgokat, na. Ami egyaltalan nem jo.

2023. szept. 21. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!