Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Születésnapi bulimba szeretnék...

Kinga8 kérdése:

Születésnapi bulimba szeretnék meghívni pár embert?

Figyelt kérdés

Születésnapi bulimba szeretnék meghívni pár embert. Csak lányokat szeretnék mert csajos buli lesz. Budapesten lenne a buli a X.kerületben január 11.-én. Trollokra nem vagyok kíváncsi. Akinek valami nem tetszik lehet tovább állni. Akit érdekel a dolog írjon privátban és megbeszéljük a részleteket. Szép napot!

22L



jan. 4. 10:33
1 2
 11/18 anonim válasza:
Szia! Én nem hívnék vadidegen embereket nemhogy a szülinapomra, de az otthonomba se. Mielőtt bulit szervezel, nőjjél föl. Agyban is fel kell nőni. Komolyan el sem hiszem, hogy ennyi hülye ember van. Bár nem értem, miért csodálkozom ezen.
jan. 4. 17:32
 12/18 anonim válasza:

11

Jaja, de meg ha egy férfi csinálná ezt, azt leszarná mindenki.

jan. 4. 19:16
 13/18 anonim válasza:
Milyen helyen lenne a buli, mi lenne ott pontosan?
jan. 4. 21:40
 14/18 anonim válasza:
Közös nuni szőr fonás
jan. 4. 22:27
 15/18 anonim válasza:

Én mennék egy 30 éves mérnök vagyok, garantáltan nem darabolok fel senki cserébe viszont a furcsa témák és a kínos csend garantált. Olykor még az időjárástól is szoktam beszélni.


Érdemes tudni rólam hogy 110 kg vagyok, fejfájós és horkolok is.


Akkor mennék eléggé vállogatós vagyok kaja téren szólva csak óvatosan mert más különben fel puffadok és sokat fogok fingani.


Hová menjek?

jan. 4. 23:29
 16/18 anonim válasza:
Minél távolabb a civilizációtól
jan. 5. 08:32
 17/18 anonim válasza:
15.ös! A diliházba a kérdezővel együtt, mert az se normális ember, aki random emberekkel akarja tölteni a szülinapját.
jan. 5. 13:56
 18/18 anonim válasza:
Na milyen volt a buli?
jan. 14. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!