Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány embert tudnál meghívni a...

Hány embert tudnál meghívni a születésnapodra?

Figyelt kérdés

Egyik csaj haveromnak most lesz hamarosan a szülinapja, és azt kell róla tudni, hogy nagy bulis/társasági ember. Csinált egy zártkörű Fb eseményt, ahova csak a barátait/haverjait hívta meg, így lett első körben 32 ember meghívva az ünneplésre, köztük én is.😨 Szerintem ez rengeteg, mármint nem rosszból írom, épp ellenkezőleg, jó neki hogy ennyi barátja/haverja van, szerintem én jó ha meg tudnék 8 embert hívni.

Te hányat tudnál?



2023. ápr. 2. 02:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
2😐
2023. ápr. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam kicsit összetettebb lenne, van 4 baráti köröm, ebből kettő volt osztálytársakból áll.


3 volt osztálytársammal elég szoros barátságot tartunk, felhívjuk egymást legalább két hetente, amikor pedig tudunk vagy szülinapozunk akkor mindig összeülünk. Szóval én őket hívnám, ezt a 3 barátom.


Van még két másik volt osztálytársam, egyikük általános óta jó haverom, velük is szívesen beszélgetnék, de ők elfoglaltabbak, nehezebb velük összeülni, őket is meghívnám szülinapomra, a gond az hogy az előző 3 haverom egységesen nem bírja őket.


Rajtuk kívül van egy volt diákmunkás haverom akivel sörözni szoktam, nagyon jó fej, őt azért nem hívnám el, mert kirekesztve érezné magát szerintem.


Van egy discordos haverom, vele konkrétan mindennap írogatok, ha van időm akkor együtt játszunk, beszélgetünk, ő szintén nagy forma, de nagyon antiszociális, habár én sem vagyok egy beszédes típus, ő rajtam is túl tesz.

Őt azért nem hívnám el, mert élőben még nem is találkoztunk, pedig 10 éve együtt gépezünk.

2023. ápr. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel meg tudnék hívni vagy 15-20 embert de nem igénylem a nagy bulit. Nekem az lenne fontos, hogy azok legyenek ott akikre alapból lehet számítani szóval 2-3 emberre le is szűkülne a kör.
2023. ápr. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Akik haverok, abból mondjuk 8-at, de nem is ismerik egymást és nem is akarom, illetve nem is vágyom a társaságukra csak jóban vagyunk.
2023. ápr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem annak, akinek 32 barátja van, annak valójában nincs egy sem, aki közeli, igazan jó barát lenne. Nagy valószínűséggel a meghívott 32 ember + a haverod között sincs egyöntetűen jó barátság. Kb, ahogy második válaszoló írta az ő dilemmáját. Ez a 32+az ünnepelt buli szerintem csak olyan ki-ha-én-nem pénzfitogtatás. Te sem a barátja vagy, ahogy irod, hanem csak a haverja.


Én nem csak nem vagyok egy bulizós típus, de majdhogynem titkolom a szülinapomat, és ezért valószínűleg nem is tudják, csak egy páran, hogy mikor van. Őket meg megkértem sok évvel ezelőtt, hogy hagyják abba a meglepetésbulikat, mert nem szeretem.

2023. ápr. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
mind
2023. ápr. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Barátok hiján talán 5, ők is csak közeli családtagok lennének.
2023. ápr. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a kérdésre válaszolni, max 3-4 embert tudnék meghívni, ketten úgyis azon gondolkodnának, milyen indokkal mondják le. Lenne aki csak az ivás kedvéért jönne.
2023. ápr. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintem 30-at simán, tehát nem okozna meglepetést nekik, de 8 jönne el.
2023. ápr. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%

Valoszinü egy parat, kb. max. 10-et meg tudnek hivni, akik azonban nem ismerik egymast. Nem szoktam születesnapot ünnepelni, csak a parommal megyünk el vacsorazni egy etterembe.

A haverod 32 "baratja" hidd el nem baratok. A facebookon "baratokat" gyüjteni egy trendi dolog volt, ma mar a jo fejek ki is leptek a facebookbol, ez mar egy lejart lemez. En meg rajta vagyok a fb-on, mert egy par külföldön elö rokonnal, barattal ott jol tudom a kapcsolatot tartani. De a fb "barataimmal" sem versenyzek senkivel, hogy nekem ennyi van. Ugy allitottam be, hogy senki, de meg csak a fb "baratok" sem latjak, hogy ki van rajta a barati listamon ott. Szoval, az ilyen tipusoknak, mint akiröl szo van a kerdesedben, latszolag sok baratja, meg divatos szoval elve barati köre van, de hidd el, ezek nem baratok, csak ismerösök, vagy meg csak ismerösök sem, es pont olyan celbol, hogy kivülre mutatni tudja, hogy "bezzeg, en ilyen jo fej vagyok, rengeteg baratom van." Minel több "baratja" van valakinek, az egy jel arra, hogy tulajdonkeppen maganyos, nincs egy baratja sem, de szeretne, ha sok baratja lenne, de megtenni ertük valoszinü nem tenne meg sokat.

2023. ápr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!